Podzimní akce & soutěž v kadeřnictví Jacob & The Stylers

Nedávno jsem zašla po opravdu dlouhé době (8 měsíců :) opět do kadeřnictví Jacob & The Stylers, kde už několik let pečují o mé vlasy. Nechala jsem si tu udělat balayage a vlasy celkově upravit, jak jste si asi všimli, vlasy nechávám růst a pomalu se přibližuji k účesu, co chci. :) V tomto kadeřnictví probíhají zajímavé akce, jak pro stávající, tak pro nové klienty a navíc, běží tu super soutěž, ve které můžete vyhrát střih u Jacoba zdarma. Myslím, že to stojí za pozornost, protože v tomto kadeřnictví to s vlasy opravdu skvěle umí! Víc v následujícím článku… :)

K Jakubovi Budínskému do salonu Jacob & The Stylers chodím už několik let, jsem tu opravdu spokojená, protože vlasům a účesům opravdu rozumí. Dokážou vám najít takový účes, který vám bude slušet, doporučí vhodný střih a výsledek je pokaždé TOP!

Já po mnoha letech měním účes a z velmi krátkých vlasů přecházím na delší, navíc vlasy zesvětluji. Je to proces na delší dobu, ale pomalu, ale jistě se blížím požadovanému výsledku. :)

Jak vypadalo moje „PŘED“ i „PO“ poslední návštěvě můžete vidět na fotkách níže, já jsem s výsledkem opět moc spokojená. :)

Kromě střihů jsou tu totiž fakt odborníci na barvení, přelivy a balayage – já zde chodím ke slečně Martině a pokaždé super.

V ohledu vhodného střihu i barvy si sem navíc můžete zajít na konzultaci zdarma. ;)

Zpátky ale k akcím a soutěži, které zde teď probíhají!

Běží zde akce pro nové klienty – kdy platí cenové zvýhodnění.
Střih pro pány je za 500 Kč, pro dámy za 800 Kč. Barva / přeliv + střih za 1600 Kč – platí u vybraných kadeřníků.

Navíc, zajímavou akcí je sleva 30% na balayage / barvu / melír. Tato akce platí do konce října, navíc je nutné říct při objednání heslo „Autumn s Jacobem“.

Můžete se také zapojit do skvělé soutěže a vyhrát tak střih v hodnotě 1800,- u Jakuba Budínského zdarma! Tato soutěž opět probíhá do konce října.
Jak soutěž funguje?

V salonu po stříhání (úpravě vlasů) vás vyfotí Polaroidem, jednu fotku si tu nechají a druhou si odnesete. Svou fotku pak nahrajete na svůj Instagram a označíte salon (@jacob.stylers). 
Nejoriginálnější fotografie vyhrává střih u Jacoba zdarma v hodnotě 1800 Kč. 

V salonu Jacob & The Stylers navíc kromě kadeřnických služeb nabízí i kosmetické ošetření značkou Éminence Organic (jedná se maďarskou společnost, organická péče o pleť, bio produkty – přírodní přípravky).

Určitě akce i soutěž v tomto kadeřnictví využijete, stojí to za to! Za mě je právě Jacob & The Stylers tím nejlepším kadeřnictvím v Brně!

Více info ke všem akcí i soutěži ZDE.

Salon Jacob & The Stylers najdete v Brně na Dvořákové 10.

ODKAZ: JACOB & THE STYLERS / web
ODKAZ: JACOB & THE STYLERS / facebook
ODKAZ: JACOB & THE STYLERS / instagram