Podzim plný dobrot v cukrárně Lucius v Syrovicích

Cukrárnu Lucius v Syrovicích u Brna máte mnozí moc rádi – to sama dobře vím, snad už od doby, co právě o této cukrárně také pravidelně píšu. Opravdu, stojí za to sem i zajet, jen posedět, nasát zdejší pohodovou atmosféru a samozřejmě – dát si i něco dobrého! A že je z čeho vybírat! Vitríny tu jsou plné vynikajících dezertů, zákusků a dortíků, kdy jakoukoliv volbou chybu neuděláte! 
Každé roční období se tu nabídka lehce mění, přibývají sezónní speciality, perníčky, nápoje a další dobroty – které si zaručeně zamilujete. Na podzimní nabídku v cukrárně Lucius vás pozvu i svým následujícím článkem…

Cukrárna Lucius v Syrovicích u Brna je už v této době „oblečená“ do podzimního kabátku – a zákazníci se zde tak mohou těšit už na tradiční podzimní nabídku, kdy si dáte mnoho dobrot a mimo to, také vínečko a hlavně, burčák! Ten přece k brzkému podzimu také neodmyslitelně patří, že?

Cukrárna Lucius se už mnoho let těší mimořádné oblibě, a to nejen mezi „místními“, v Syrovicích, ale i v širším okolí, jezdím sem pravidelně i lidé z Brna a dokonce také z větší dálky!
Zdejší dezerty, zákusky a dortíky jsou už totiž přímo vyhlášené.

Tato cukrárna je důkazem toho, že když se práce dělá poctivě a s láskou, úspěch a obliba mezi lidmi na sebe nenechají dlouho čekat… Kdo zná paní majitelku Lucku Horákovou tak ví, že cukrářské řemeslo miluje a hlavně, dělá vše srdcem. A ono je to zkrátka znát… :)

V cukrárně Lucius ochutnáte tradiční české zákusky a dezerty, mezi které rozhodně patří větrník, punčový řez, čokoládový dort, dezert Pavlova, věnečky, nebo třeba likérová špička, tu tady mají naprosto dokonalou!

To, že jsou všechny zákusky a dezerty vyráběny z prvotřídních surovin, poznáte při prvním ochutnání. Používají zde kvalitní másla, živočišné šlehačky, vlašské ořechy, rum, 70% čokoládu…
A hlavně, zcela se vyhýbají použití všech suchých směsí, vše si poctivě vaří a ručně zpracovávají.

Jak jsem zmínila aktuální nabídka se v cukrárně Lucius vždy lehce obměňuje a doplňuje, v závislosti na daném období… Nyní na podzim tu vždy ochutnáte mnohé sezónní dobroty – a na ty vás chci také pozvat!

Perníčky! V cukrárně Lucius jsou už přímo vyhlášené – teď můžete vybírat z překrásných perníčků zdobených dle podzimních symbolů. Děti budou jistě nadšené!

Dáte tu koupíte podzimní speciality a pochutiny, jako jsou třeba jablečné křížaly, zázvorky, sněhové pusinky, ovesné sušenky s jablky…

Na podzim si tu dáte také vynikající mrkvový dortík..

…dále pak tradiční jablečný, nebo hruškový závin, nebo domácí buchty. No nezní to přímo lákavě?

Jak jsem napsala, nechybí také dobré víno a burčák! Ten ochutnáte ze skvělého vinařství Tomáš Omasta Horní Bojanovice, se kterým cukrárna spolupracuje již 10. rokem!

Mimo burčák si pak cukrárně můžete zakoupit jak lahvová, tak i sudová vína. V listopadu se můžete těšit na mladá Svatomartinská vína.

Velmi oblíbený je zde na podzim i v zimě také svařák! Ten mají v cukrárně Lucius skvělý, karamelový! A pro dětičky je připravena i nealko verze. 

I díky krásnému, teplému počasí tu stále můžete posedět na prostorné venkovní zahrádce – a až se ochladí, zahřejí vás deky, nebo třeba i zmiňovaný svařáček. :)

Závěrem musím zmínit, že cukrárna Lucius opět přijímá objednávky na domácí vánoční cukroví!
Letos bude doplněno o limitovanou edici vánočních makronek – budou pouze na objednávku a pouze v omezeném množství. 

Tyto makronky s vánočními motivy budou mimochodem i ideálním a vhodným vánočním dárečkem.

Kolekci vánočního cukroví můžete objednat na telefonu 602 449 459 nebo přímo v cukrárně Lucius v Syrovicích. Pouze do naplnění kapacity!

Před vánoci bude v cukrárně Lucius připraven vánoční koutek s drobnostmi – malé balení cukroví – vanilkové rohlíčky, linecké pečivo, dále tu koupíte korpusy na laskonky, medové trubičky, sněhové pečivo, vánoční perníčky a další vánoční dobroty pro zpestření vaší vánoční tabule i celých svátků.

Zastavte se zpříjemnit si podzimní dny do cukrárny Lucius, určitě vám tu bude moc hezky. :)

Cukrárnu Lucius najdete v Syrovicích u Brna, na adrese Syrovice 528.

ODKAZ: CUKRÁRNA LUCIUS / web
ODKAZ: CUKRÁRNA LUCIUS / facebook
ODKAZ: CUKRÁRNA LUCIUS / instagram