Pozvánka: výlov rybníku Rebešovice – 14. října!

Nemáte plány na tuto sobotu? Mám pro vás pozvánku na skvělou akci! V Rebešovicích / Rybník Rebešovice (cca 5 minut od brněnské Olympie), se bude konat v sobotu 14. října už tradiční výlov zdejšího rybníku! A máte se zaručeně na co těšit!
Nebudou chybět i nejrůznější speciality zejména z grilu – jak jinak, než pochoutky z ryb!  Letos ochutnáte štiku, sumce, lína, pstruha a také candáta na grilu. Letošní novinkou jsou kapří a amuří hranolky!
Bude se podávat i maso na rožni a pánvi, nebo cigára z udírny.
O zábavu se pak postarají dvě country kapely – a děti pobaví přednáška o rybách. Udělejte si čas, stavte se – rozhodně nebudete litovat. Akce se koná od 10:00.
Víc v následujícím článku…

Rebešovice a zdejší rybník jsou krásným místem – vyhledávaným kvůli zdejší poklidné, pohodové atmosféře a krásné přírodě všude okolo. Z Brna jste tu za chvíli – Rebešovice se nachází asi 5 minut jízdy od nákupního centra Olympia.

Zdejší rybník je nádherný, udržovaný a hlavně, je plný ryb! A právě v říjnu se tu každoročně koná také výlov – na který je zvána i široká veřejnost. V rámci dne výlovu se tu pokaždé koná i moc hezká akce, na které nechybí zábava, hudba, dobré jídlo… Zkrátka, je to tady moc fajn!

Letos se bude výlov rebešovického rybníku konat v sobotu 14. října od 10. hodiny. 
Na co můžete těšit?

V první řadě – na výlov, ryby – lovené ryby si tu totiž můžete také zakoupit!

Nebudou chybět i nejrůznější speciality zejména z grilu – a budou to jak jinak, než pochoutky z ryb! Letos ochutnáte štiku, sumce, lína, pstruha a také candáta na grilu. Letošní novinkou jsou pak kapří a amuří hranolky!

Bude se pak podávat i maso na rožni a pánvi, nebo cigára z udírny.
K pití si dáte pivečko, víno, nebo i svařák na zahřátí. 

O zábavu se pak postarají dvě country kapely a děti pobaví přednáška o rybách.

Stavte se, tato akce nemá každoročně chybu!

ODKAZ: VÝLOV RYBNÍKU REBEŠOVICE / událost na facebooku