Plánujete svatbu a hledáte ty nejkrásnější květinové dekorace? Inspirace pro vás!

Začíná opět svatební sezóna – a pro někoho z vás je třeba svatba zrovna aktuálním tématem! Plánujete vše potřebné, aby byl váš „den D“ ve všech směrech perfektní? Pak rozhodně čtěte dál – chci vám dát tip na skvělou svatební floristku, která se postará nejen o svatební kytici, ale i o celkovou květinovou výzdobu svatebních prostor. Samozřejmostí je pak dovoz a instalace výzdoby i přímo na místě. Představím vám floristku Michaelu Škrdlovou, která tvoří pod svou značkou Můj moment. A i podle skvělých recenzí na sociálních sítích si můžete být jistí nejen kvalitou, ale i vstřícným přístupem a milým jednáním.
Čtěte dál a mrkněte i na fotky svatebních květinových nádher!

Svatební sezóna se opět rozjíždí a mnoho budoucích nevěst stále ladí i poslední detaily, aby jejich důležitý den dopadl skvěle ve všech směrech. Záleží na každičkém detailu, kdy podstatná je samozřejmě i květinová výzdoba.

Jsou to květiny a květinové dekorace, které vdechnou svatebním prostorám onen půvab, jedinečnost… Ať už se jedná o výzdobu pro samotný obřad, ale i o květinové ozdoby na slavnostní svatební tabuli…květiny zkrátka na každou svatbu patří.

A samozřejmě – hlavně pak do rukou nevěsty!
Svatební kytice je tím nejdůležitějším „květinovým prvkem“ celé svatby a v jejím stylu se často nese i ostatní květinové dekorace a výzdoba.

Co se právě květinové svatební výzdoby týká, je rozhodně dobré ji svěřit do rukou profesionálům – nám jednak odpadnou starosti s přípravou, nicméně – na vytvoření opravdu té NEJ svatební květinové dekorace musíte mít i cit a nadání.

To rozhodně má právě svatební floristka Michaela Škrdlová, která tvoří pod svou značkou Můj moment
Jejím místem působení není jen Brno, ale celá jižní Morava a také Vysočina – pokud tedy svatbu plánujete v rámci těchto oblastí, můžete se na Michaelu rozhodně obrátit.

Míchaela se svatební floristice věnuje již několik let, má za sebou celou řadu nádherných květinových výzdob – realizací. Na fotky celé řady z nich se můžete podívat i v tomto článku. 

Při plánování květinových dekorací a výzdob na svatbu se Michaela vždy nejdříve sejde s nevěstou, kdy společně vyberou nejvhodnější květiny právě na danou svatbu.
Nevěsta si samozřejmě také vybírá styl výzdoby, ovšem Michaela velmi ráda poradí – a to tak, aby květiny a celá květinová výzdoba co nejlépe ladily k duchu místa, kde se svatba bude konat.

Michaela vytvoří samozřejmě i kytici pro nevěstu, menší kytičky pro maminky nevěsty a ženicha, pro svědkyni, družičky…

Dále se postará o kompletní květinovou výzdobu celých svatebních prostor.
Mimo to, Michaela má k zapůjčení i některé dekorace, jako jsou slavobrány, podpisové stolky, vázy, svícny, rámečky, ale i fotokoutek atd…

Prioritou je pro Michaelu vždy nevěsta – aby si byla jistá, že květiny a celá výzdoba budou přesně takové, jaké si je vysnila.
Samozřejmě se Michaela vždy ohlíží i na to, aby květiny dlouho vydržely hezké. Dovoz květin objednává přímo pro jednotlivou zakázku, aby květiny byly co nejčerstvější.
Samozřejmostí je pak i dovoz a instalace výzdoby přímo na místě.

Zkrátka, Michaele na spokojenosti svých klientů opravdu záleží – a jak sama říká: „protože krásu tvoří detaily“ – na své práci si nesmírně zakládá. O tom, že její dekorace jsou opravdu nádherné, svědčí i velmi pozitivní recenze a hodnocení na sociálních sítích.

Tak nevěsty – pokud sháníte tu nejkrásnější květinovou výzdobu, zkuste právě Michaelu a její značku „Můj moment“.

Více informací & objednávky na tel. +420 723 801 961, nebo přes email mujmoment@email.cz

ODKAZ: MŮJ MOMENT / facebook
ODKAZ: MŮJ MOMENT / instagram