Pedikúra ve wellness centru 4COMFORT!

O své nožky bychom měli pečovat pravidelně, ovšem nyní, v létě, kdy nosíme různé otevřené botky a sandály, je zvýšená pozornost a péče více než žádoucí! Proto, dopřejte si pravidelnou péči v podobě pedikúru, nechejte si krásně nalakovat nehty na nohou – uvidíte, jak vaše nožky prokouknou!
Právě na pedikúru můžete zajít také do wellness centra 4COMFORT v brněnských Obřanech, věděli jste o tom? Na pedikúře jsem tu byla nedávno také já, slečna, která tu pedikúru provádí, je velmi šikovná a precizní. Výsledkem jsou dokonale upravené nohy, nehty – věřím, že budete ze zdejší pedikúry nadšení! A pozor – pedikúra se netýkám jen žen, chodí na ni i pánové – a mimochodem, právě ve 4COMFORT si ji i muži moc chválí! Víc v následujícím článku.

Určitě dobře znáte ten pocit po dobře provedené pedikúře – jako byste se téměř vznášeli! Pokožka nohou je hebká, bez otlaků, nehty jsou krásně upravené, je radost se na ně podívat… Zkrátka, pedikúra by měla být jednou z pravidelných „služeb“, kterou svému tělu dopřáváme. Samozřejmě je na vás, na vašich aktuálních potřebách, jak často na pedikúru budete chodit, někdo zvládne základní péči i doma… Ale čas od času bychom pedikúru měli absolvovat všichni.

A zvláště nyní, v létě, kdy jsou nožky a chodidla v otevřených botách vidět, je pedikúra zvláště pro nás, ženy, doslova nutností!

Já na pedikúru nedávno zašla právě do wellness centra 4COMFORT v brněnských Obřanech, mimochodem, věděli jste vůbec, že zde pedikúru nabízí? Je jednou z mnoha služeb tohoto centra a musím vám říct, slečna, která tu pedikúru provádí, je opravdu nesmírně šikovná a pečlivá.

Pedikúru zde provádí buď klasickou s lakováním, kdy se použije klasický lak, nebo si můžete vybrati i „fiji pedikúru“ – tak se provádí s horkým zábalem, pečuje se o pokožku nohou – a to až ke kolenům. Provádí se i jemný peeling pokožky. U této pedikúry se aplikuje shellac.

Nicméně, také v případě klasické pedikúry je možné zvolit lakování shellacem – tento lak vydrží déle neporušený a krásný.

Pedikúru si ve 4COMFORT opravdu užijete! Za zmínku stojí i skvělé masážní křeslo, kde budete během celé procedury sedět. Můžete si nechat masírovat záda, dostanete kávu, nebo jiný nápoj…zkrátka, je to velmi příjemně strávený čas.

Jistě nemusím psát, že pedikúra je zcela bezbolestná, odstraní se jen odumřelé a zrohovatělé části kůže, upravím se nehty a okolí nehtů, ty se pak i nalakují.

Vybírat odstín laku můžete z velmi pestré škály mnoha odstínů – pedikérka vám dá na začátku pedikúry vzorník, můžete najít takovou barvičku, která se vám bude nejvíce líbit.

Ve 4COMFORT slečna pedikérka pracuje s profesionální kosmetikou Footlogix, co se pak laků i shellaců týká, jedná se o značku CND.

Pedikúra je ve 4COMFORT skvělá, vřele vám ji zde doporučuji!

Wellness centrum 4COMFORT najdete v Brně – Obřanech na adrese Fryčajova 698/29 (vjezd z ulice Cihelní).

ODKAZ: WELLNESS CENTRUM 4COMFORT / web
ODKAZ: WELLNESS CENTRUM 4COMFORT / facebook
ODKAZ: WELLNESS CENTRUM 4COMFORT / instagram