Otestovala jsem: INCA COLLAGEN

Co se péče o zdraví, ale i krásu týká, moc ráda objevuji a zkouším zajímavé produkty, které mohou být jakkoliv prospěšné. S jedním takovým jsem se nedávno setkala, měla jsem možnost ho otestovat a opět se s Vámi ráda podělím o recenzi. Přípravek se jmenuje INCA COLLAGEN a jedná se skutečně o velmi zajímavou a jedinečnou záležitost. Proč?

Kolagen – sám o sobě – je známý svou velkou prospěšností pro naže zdraví, ale i krásu. Je to ale i látka, která je našemu tělu vlastní – je obsažená ve všech pojivových tkáních a představuje 25% bílkovinové hmoty každého člověka.

Je zažité, že kolagen je vhodný doplňovat zejména z důvodu správné funkce kloubů – což je samozřejmě pravda. Ovšem – kolagen plní i další důležité úlohy pro naše tělo – udržuje pružnost pokožky, minimalizuje vznik vrásek, udržuje strukturu pokožky v co nejkvalitnějším stavu, nepřetržitě obnovuje kožní buňky a zabraňuje dehydrataci. Kolagen jako takový je tedy pro naše tělo opravdu velice vhodný a pokud jej doplňujeme, děláme pro sebe i své zdraví jen to nejlepší.

Kolagen je také nezbytný pro zdravé a správné fungování pohybového aparátu – udržuje pojivové vazivo svalů, šlach, kostí i chrupavek dostatečně pevné a odolné vůči zátěži.

Důležité je také vědět, že od 25. roku života se obsah kolagenu v pokožce snižuje každoročně o 1,5 %, po 40. roku se netvoří už vůbec, proto je jeho doplňování potřebné a vhodné pro zachování zdravé a pružné pokožky bez vrásek.

Doplňovaní kolagenu je také vhodné pro kvalitu nehtů, kolagen zamezuje vzniku celulitidy, minimalizuje vznik vrásek, zvyšuje elasticitu pokožky, zesvětluje pigmentové skvrny, je vhodný pro krásné a kvalitní vlasy, zlepšuje hojení…

Ovšem, ne každý kolagen, který nabízejí nejrůznější firmy, je pro naše zdraví „to pravé“. Inca Collagen, o kterém Vám tu dnes chci napsat, je hodně jiný, než „ty ostatní“. Proč?

Photo 22.07.16 17 11 34

INCA COLLAGEN je vlastně „BIO AKTIVNÍ“ kolagen – jeho jedinečnost spočívá, že i po zpracování si uchovává strukturu trojité spirály, která je typická pouze pro bílkoviny živých organismů. Tento typ kolagenu je tedy nejvíc podobnýmu tomu, který je našemu tělu vlastní. Unikátní je i forma zpracování – tzv. studenou metodou – aby byla zachovaná vysoká biologická hodnota kolagenu.

INCA COLLAGEN je tedy výživový doplněk s obsahem 100% čistého mořského bio aktivního kolagenu bez přísad. Ovlivňuje buněčnou obnovu a regeneraci kolagenových vláken. Našemu tělu tedy poskytuje nejvyšší stupeň výživy.

Photo 22.07.16 17 12 32

Mořský kolagen je vyráběný z mořských ryb. Váže vodu a zabraňuje vysychání pokožky. Skvěle se také vstřebává. Na rozdíl od živočišného kolagenu, který se vyrábí z hovězího dobytka a prasat, nepotřebuje při zpracování chemické a enzymatické postupy.

Photo 22.07.16 17 12 05

A jaké jsou moje dojmy z užívání tohoto doplňku?

Balení Inca Collagenu obsahuje 30 sáčků, jejichž obsah je rozpustný ve vodě (džusu, čaji, mléce…). Denně se užívá jeden sáček – balení Vám tedy vyjde na měsíc.

Photo 22.07.16 17 12 39

Obsah sáčku – bílý prášek – se snadno rozmíchá v nápoji a nijak neovlivní jeho chuť. Sám je v podstatě bez chuti, tudíž opravdu není problém ho vypít. Nápoj ani nijak barevně nezmění.

Photo 22.07.16 17 12 10

Užívám pravidelně nyní druhý týden – efekt vidím hlavně na pleti. Mohu říct, že tak hezkou pleť jsem dlouho neměla – bez vrásek (i ty, které už byly více patrné, se minimalizovaly). Pleť je krásně pružná, vypnutá a jasná. Dámy – super věc na pleť, s vhodnými krémy pro sebe budete spolu s tímto doplňkem dělat to nejlepší:)

Photo 22.07.16 17 12 23

Další výsledky užívání pozoruji na nehtech. Mám od přírody hodně slabé, lámavé nehty, které musím v podstatě neustále lakovat – čímž je více zpevňuji. Nyní při užívání Inca Collagenu jsou nehty mnohem více pevné, netřepí se a nelámou.

Efekt sleduji i na kvalitě vlasů – jejich větší růst tedy zatím nemohu hodnotit – beru produkt teprve krátce – ovšem i tak se vlasy zdají více lesklé a zdravé.

Co se týká vlivu na pohybový aparát – zatím (naštěstí) problémy s klouby a vazy nemám, tudíž zde nemohu účinky Inca Collagenu objektivně posuzovat. Věřím ale – vzhledem k uníkátnosti tohoto preparátu, že těm, co mají právě s klouby, vazy a šlachami obtíže, Inca Collagen pomůže.

Za mě rozhodně velmi zajímavý produkt, o kterém je dobré vědět:) Dámy – a pro naši krásu (a samozřejmě i zdraví) – naprosto skvělá volba!

Inca Collagen koupíte v Brně v Chytré lékárně.

ODKAZ: CHYTRÁ LÉKÁRNA/web
ODKAZ: CHYTRÁ LÉKÁRNA/facebook