Opravdové pečivo najdete v obchodech Sklizeno

Taky milujete pečivo a nedokážete bez něj být? Já rozhodně!:) Snažím se kupovat více celozrnné pečivo, ale neodolám ani klasické „šumavě“!

chlebik1

Kolem pečiva se poslední dobou točí spoustu „zaručených“ informací. My bychom Vás ale chtěly nasměrovat tam, kde si můžete koupit pravé, domácí, kváskové pečivo. Žádné rozmražené bagety a chlebíky, které se druhý den nedají jíst a ve kterých je tolik zbytečností navíc, což vůbec  nepřidá našemu zdraví.

I já už mám své velké chlebové oblíbence, jsou to KŘUPÁK a JEČMÍNEK! Menší chlebíky, každý je výjimečný něčím jiným. Křupák, jak už sám název napovídá, je takový ten pravý, křupavý, pšenično-žitný chleba. Ječmínek je zase celozrnný, s nasládlou chutí a hromadou semínek. Určitě je vyzkoušejte!

028_Kamechy, chléb

Ve Sklizenu si můžete také koupit svůj vlastní chlebový kvásek! V poslední době je velkým trendem pečení chleba doma. Pokud Vás pečení baví a nebojíte se, tak  směle do toho! Kváskovému pečivu snadno propadnete a na vlastnoručně upečený chleba prostě nic nemá! Chce to jen trošku času, trpělivosti a zručnosti.

Já jsem si kvásek pořídila asi před rokem a můžu jen potvrdit, že domácí chleba je domácí chleba! Pokaždé může být jiný. Když ale nestíhám, skočím pro zaručenou kvalitu:) Pro Vás kdo nemáte čas na pečení, je tu Sklizeno, kde si vyberete z velkého množství domácího chleba!

Dodavatelé domácího pečiva pro obchody SKLIZENO jsou:

Pekařství U Bártlů, Jundrov

Pekárna U Rešů, Čebín

Restaurant Pavillon,Brno

Pekařství Křižák

Pekařství Musil

Sedlářovo Pekařství Věchnov

 

Tak se vydejte pro ten svůj nejoblíbenější!:)

V Brně najdete prodejny SKLIZENO na těchto místech:

SKLIZENO – BRNO, Josefská 14

SKLIZENO – BRNO, U RONDA, Křídlovická 47

SKLIZENO – BRNO, KAMECHY, Říčanská 970/23

SKLIZENO – BRNO, U SEMILASSA, Palackého třída 93

SKLIZENO – BRNO, Dvořákova 10

SKLIZENO – BRNO, Campus, Netroufalky 770

Kromě Brna má SKLIZENO své prodejny také v Praze a v Olomouci. Více informací naleznete na oficiální webu značky.

SKLIZENO  – oficiální stránky: SKLIZENO / OFFICIAL WEB