Deers představuje novou kolekci VARIETÉ

Jak jste si už jistě stačili všimnout, jelínci Deers se stali součástí našeho šatníku a my je máme moc rády. Proto Vám chceme ukázat další kouzelné stádečko těchto paroháčků!

Deers představuje novou kolekci pro podzim a zimu 2014, inspirovanou blyštivým světem pohádek a kouzel! 

IMG_8198

Kolekce je pod názvem VARIETÉ, kterou charakterizuje hravost, fantazie a pohádka. Dominují jí odstíny fialové, bílé a béžové s odlesky zlatých prvků.

Jelínci jsou zahalení něžnými krajkami a motivy třpytivých hvězd lákají do snového světa fantazie a pohádek pro dospělé. Kolekce plná odlesků, broušených kamínků, perel a záplavy zlatých odstínů, nabízí kombinace několika jelínků na čelenkách, hravé náhrdelníky a tolik oblíbené brože, které se dají i kombinovat.

Uznejte sami, nezní to celé úžasně? My úplně cítíme z nové kolekce tu kouzelnou atmosféru, kterou by v nás měla evokovat:) A samozřejmě, určitě si nějaký povedený jelení kousek také samy pořídíme!

IMG_8267

A co Vy, už máte svého jelínka DEERS? Podělte se s námi o své „jelení“ poklady a pošlete nám, jak nosíte svého DEERS ;)

Pokud se chcete o značce DEERS dozvědět víc, přečtěte si tento článek u nás na blogu: DEERS by Cool Brno Blog

 

Oficiální web značky DEERS: DEERS – ŠPERKY S JELÍNKY

DEERS na Facebooku: DEERS – ŠPERKY S JELÍNKY / FACEBOOK

DEERS – e-shop: DEERS – ŠPERKY S JELÍNKY / ESHOP Zákaznice zde najdou každý týden nové šperky z kolekcí, úplné novinky a luxusní exkluzivity, které existují pouze v jednom kuse.