Oblíbená sushi restaurace SUSHI YA opět otevřena – ve street food marketu A BAŠTA BRNO!

Brňáci, pamatujete na skvělou sushi restauraci SUSHI YA? Před pár lety byla tato oblíbená restaurace v Brně na rohu Štefánikovy a Hrnčířské. Ovšem, právě tato restaurace opět ožívá! Nově je otevřená v rámci jedinečného konceptu street food marketu A BAŠTA Brno – o tom jsem vám zde psala nedávno. Já se sem právě do restaurace Sushi Ya nedávno zastavila, mám pro vás spoustu fotek a hned na úvod, moc vám návštěvu zde doporučuji! Mají vynikající sushi a další japonské speciality – mrkněte na následující článek se spoustou fotek… ;)

Zcela upřímně, dobrých sushi restaurací bylo v Brně vždy pomálu… A jednou z těch, které dřív stály za to, byla rozhodně právě Sushi Ya na rohu Štefánikovy a Hrnčířské. Jejich sushi bylo přímo vyhlášené a věřím, že každý milovník japonských specialit z Brna sem chodil moc rád – stejně, jako já.

Ovšem restaurace Sushi Ya před pár lety skončila, což celou řadu z nás mrzelo.
Proto věřím, že vás potěší informace, že právě Sushi Ya opět „ožila“! Tato restaurace je opět otevřená, a to v prostorách nového brněnského street food marketu A Bašta Brno.

O konceptu A Bašta Brno jsem vám tu psala nedávno (můj článek najdete ZDE) – tento street food market najdete na Nových Sadech 17 a můžete si zde na jednom místě dát skvělá jídla z celé řady restaurací, je zde na jednom místě víc podniků – ty mají ovšem společné posezení venku (část je i zastřešená outdoorovým stanem). Výhodou je, že pokud sem přijdete v partě více lidí, tak si každý může dát to, na co má zrovna chuť.

Jídla odtud je také možné objednávat s rozvozem až k vám, a to přímo přes stránky  www.abastabrno.cz .
Mimochodem, co se právě rozvozu týká, tak velkou výhodou bezesporu je, že si můžete objednat ze všech zdejších restaurací za jednu částku na dovoz. Při objednávkách nad určité částky dle zón máte dopravu zdarma.

Jednou z restaurací, které zde najdete, je právě SUSHI YA! A výběr je tu opravdu velice zajímavý – nechybí skvělé sushi, japonské speciality – třeba plněné taštičky Gyoza, polévky, zajímavé variace Bento boxů…

Právě bento boxy si tu můžete i sami sestavit a nakombinovat!

Zkrátka, my, milovníci japonských dobrot a sushi si tu rozhodně přijdeme na své! ;)

Navíc tu chystají i zajímavé novinky, mezi ty rozhodně patří třeba skvělý lososový burger!

Navíc, každý den, od 14. do 17. hodiny jsou zde „happy hours“ – kdy je 20% sleva na veškerou nabídku této restaurace! A toho je opravdu škoda nevyužít… :)

A pozor, můžete si tady dát i zmrzlinu – oblíbenou brněnskou řemeslnou Ještě jednu! ;)

Jídla z restaurace Sushi Ya si můžete samozřejmě také objednat s dovozem až k vám domů, nebo do práce – vyzkoušejte třeba ochutnávkové sety, nebo zmiňované bento boxy!

Stavte se, rozhodně nebudete litovat! :)

Street food market A Bašta Brno najdete na Nových Sadech 17.

ODKAZ: A BAŠTA / web, rozvozy
ODKAZ: A BAŠTA / facebook
ODKAZ: A BAŠTA / instagram

ODKAZ: SUSHI YA / web
ODKAZ: SUSHI YA / facebook
ODKAZ: SUSHI YA / instagram