Inspirace na dokonalé místo (nejen) na svatby – kousek od Brna!

Kde uspořádat svatbu, v nádherném a jedinečném prostředí, kde se zároveň o vše postarají – a nedaleko Brna? Právě na toto téma mi od vás chodí stále mnoho dotazů – proto věřím, že vás osloví můj dnešní článek. Chci vám představit kouzelné místo, ideální pro svatby, ale i pro uspořádání večírků, oslav, setkání… Navíc vám zde svatbu, či oslavu uspořádají na klíč – a vy se nemusíte o nic starat. :) Tento svatební ráj najdete v Lysovicích u rybníka, jen kousek od Brna. Víc vám prozradí i nádherné fotky, zkrátka – je to zde perfektní ve všech ohledech, byla jsem se tu na svatbu podívat a byl to zážitek… Čtěte dál!

Zcela upřímně, krásných míst, v přírodě, kde to má své osobité kouzlo a atmosféru a kde je to přizpůsobeno právě pro uspořádání svatby, kolem Brna moc není. Většinou, pokud chcete něco skutečně speciálního, musíte jet trochu dál. Ovšem, nedávno jsem se dozvěděla právě o lysovickém rybníku, kde je možné svatbu (a nejen tu) uspořádat – a musím vám napsat víc!

O lysovickém rybníku se opravdu moc nevědělo…což je, myslím, škoda. Tak kouzelné prostředí si totiž zaslouží víc pozornosti!

Rybník Lysovice najdete jen malý kousek od Brna, u Vyškova – jste tu tedy skutečně za chvíli. Uprostřed krásné přírody, v poklidném a soukromém prostředí, najdete svatební areál přímo u rybníka. Je to zde uzpůsobeno právě pro organizaci svateb, ale i jakýchkoliv jiných událostí – oslav, večírků, či firemních teambuildingů.

Sama jsem se zde byla podívat – právě na připravované svatbě a mohu potvrdit, má to tu obrovské kouzlo! Celý areál je krásně upravený a nabídne vám veškeré zázemí a komfort, který během vaší svatby, či jiné akce očekáváte.

Svatby (i jiné akce) vám tu připraví a zrealizují na klíč, přesně podle vašich přání a požadavků, tak, abyste nemuseli mít s ničím starost.
Zajistí nádhernou výzdobu – mají i svou vlastní půjčovnu svatebního vybavení, které zahrnuje slavobrány, koberce, stolky, židle, výzdobu a dekorace, různé ozdobné venkovní zápichy, party stan… Mají zde svůj katalog, ze kterého si už jen vyberete to, co se vám líbí.

Samozřejmostí je pak i květinová výzdoba, o kterou se taktéž postarají.

Dle vašich požadavků vám tu zajistí i jakýkoliv catering, rautové stoly, spolupracují s cateringovou firmou Wings ze Slavkova, se kterou mají skvělé zkušenosti. Mimo tu pak spolupracují i s cateringovou společností U catering.
V areálu je i plně vybavená kuchyně, je tedy možné vařit a jídla připravovat i na místě.

Nevěstám pak pomohou i s výběrem šatů – spolupracují se salonem Svatební ráj ve Slavkově, doporučí vizážistku, fotografa, není problém pak zajistit hudbu, DJe, živou kapelu, či dokonce cimbálovku! A nejen to – rádi vám zajistí i programy pro děti, ohňostroje, světelnou show…

Není problém připravit i sladké pohoštění, sweet bary, svatební dort…na svatby zde dodává mimo jiné i oblíbená cukrárna Lucius ze Syrovic u Brna – o té jsem vám zde už také psala. :)

Ovšem prioritou je vždy přizpůsobení se přání a požadavkům budoucích novomanželů. Mimo to, je možné si jen areál na svatbu pronajmout a realizaci ponechat přímo vám, nebo vámi vybrané firmě.

Svatební obřady se mohou konat přímo zde, není problém je právě na toto místo zajistit. Obřady jsou obvykle venku, přímo u rybníku – má to opravdu nezaměnitelné kouzlo!

Svatby, ale i jiné akce, je zde možné realizovat celoročně, vše je případně zastřeno, dají se umístit tepelné hořáky…

V areálu pak můžete využít multifunkční hřiště, lze si zapůjčit paddleboardy, na příští rok pak budou k dispozici i lodičky a šlapadlo… A mimochodem, v rybníce zde se můžete i koupat. :)

Co vás bude jistě také zajímat – možnost ubytování. Přímo v tomto areálu se nachází 4 chatky, každá má 4 lůžka. Není problém se tu pak i ubytovat ve vlastních stanech, případně karavanech. Pro novomanžele se zde připravuje i svatební apartmá.
Je zde pak i možnost zajištění ubytování v hotelu ve Vyškově (což je odtud cca 7km).

Zkrátka, tento areál je pro svatby naprosto dokonalý! A samozřejmě zde můžete uspořádat i jakoukoliv jinou akci, pro kterou hledáte krásné prostředí, se zázemím a možností realizace eventů na klíč.

Mimochodem – 10. října zde bude SVATEBNÍ DEN – kdy budete mít možnost si tento areál prohlédnout, seznámit se s množnostmi, budou se tu prezentovat i firmy, se kterými zde spolupracují – třeba svatební salon Svatební ráj, těšit se můžete i na ochutnávky svatebního cateringu… 

POZOR – termíny na svatby i jiné akce se tu rychle plní, nyní přijímají rezervace již na příští rok – proto si pospěšte! 

V případě zájmu o víc informací, schůzku, rezervace, kontaktujte paní Hanu Sedlmajerovou na emailu sedlmajerovah@seznam.cz  nebo na tel. 774 816 835.

ODKAZ: SVATBY LYSOVICE / facebook
ODKAZ: SVATBY LYSOVICE / instagram