Nový obchod se značkovou dětskou módou v brněnské Olympii – ABOUT KIDS!

Následující článek bude patřit vám – rodiče! Chci vám totiž představit opravdu skvělý obchod s dětskou značkovou módou, který je nově otevřený v brněnském nákupním centru Olympia. A ruku na srdce – tady obchod s hezkým, kvalitním a originálním oblečením opravdu chyběl. Obchod se jmeje ABOUT KIDS – možná vám bude právě tento název už minimálně povědomý. Tento butik s dětskou módou byl totiž dříve v Brně na Horově, ovšem paní majitelka se rozhodla obchod přesunout do větších a zajímavějších prostor. Sortiment dětského oblečení, bot i doplňků se zde rozšířil – zkrátka, my, co máme děti obchod ABOUT KIDS rozhodně musíme znát!
Maminky, pojďme si říct, že butik s kvalitní, značkovou dětskou módou v Brně opravdu chyběl. Doposud jsme byly odkázané při nákupu dětského oblečení zejména na velké módní řetězce, kde je nabídka poměrně jednotvárná…
Pokud ovšem chcete svým dětem dopřát skutečně kvalitní oblečení, originální, stylově zajímavé, netradiční…určitě uvítáte informaci o novém butiku s dětskou značkovou módou – ABOUT KIDS! Ten je pár dnů nově otevřený v brněnském nákupním centru Olympia.
Jak jsem už nastínila v úvodu, mnohým vám bude právě tento název minimálně povědomý – butik ABOUT KIDS s nabídkou dětské značkové módy byl totiž v Brně již dříve na Horově ulici. Paní majitelka si zde získala stálou klientelu a butik se těšil oblibě – i proto se jej později rozhodla přesunout do větších a zajímavějších prostor právě v Olympii.
Mimochodem, já jsem vám už o tomto butiku na svém blogu dříve psala – mrknout můžete na můj starší článek ZDE.
Obchod ABOUT KIDS v nových, větších a krásných prostorách tak můžete navštívit právě v Olympii – najdete jej vedle obchodu Fade, od hlavního vchodu směrem k poště.
Nabídka dětské módy i bot zde opravdu stojí za to – pro děti tu pořídíte vskutku nádherné věci, takové, na které v běžných obchodech rozhodně nenarazíte!
Co se velikostí týká, pořídíte zde oblečení pro děti od 2 let věku do cca 16 let, a to jak pro kluky, tak pro holčičky.
ABOUT KIDS nabízí dětskou módu od celé řady zajímavých brandů, jsem si jistá, že mnohé budete rozhodně velmi dobře znát!
Za zmínku stojí prestižní italská značka Twinset – je populární jak pro jedinečné dámské kolekce, tak i pro ty dětské! Dětská móda Twinset rozhodně nepostrádá punc výjimečnosti, originality. Okouzlí vás nádherné střihy, krásné materiály i dotek lehké výstřednosti u některých kousků.
V butiku ABOUT KIDS pořídíte od značky Twinset božské kabátky, bundy, saka, komplety, ale i doplňky – čepice, kloboučky…
…a dokonce i boty!
Pro kluky bych určitě zmínila značku Timberland – jsou to úžasné, kvalitní kousky, v krásných barvách. Timberland coby značka se rovněž těší mimořádné oblibě po celém světě!
Jednotlivé věci z kolekcí od Timberland jdou vzájemně výborně kombinovat. Mají tu super mikiny, trička, tepláky, ale i kalhoty!
Krásné kousky tu seženete i od značek Pepe Jeans, Billieblush, nebo Guess Kids – to jsou také nádherné věci!
Botky tu koupíte třeba i od prestižní značky Patrizia Pepe, nebo i od Pepe Jeans, Guess – jsou jedny hezčí, než druhé!
Ve všech případech si majitelka obchodu zakládá na tom, aby zde nabízela věci špičkové kvality, z aktuálních kolekcí daných značek.
Nutno také dodat, že jinde v Brně – od výše zmíněných značek – dětské oblečení nekoupíte.
Zajděte se do nového obchodu ABOUT KIDS mrknout! Jsem si jistá, že budete z nabídky nadšení!

Obchod ABOUT KIDS najdete v brněnské Olympii, vedle obchodu Fade (od hlavního vchodu směr k poště).

ODKAZ: ABOUT KIDS / facebook
ODKAZ: ABOUT KIDS / instagram