Novinky z optiky Fénix v Kroměříži – nové dioptrické brýle & slevy na brýle sluneční i na vyšetření na přístroji Right Eye!

Potřebujete nové brýle, a to ať už sluneční, nebo dioptrické? Určitě si zajeďte do optiky Fénix v Kroměříži! Aktuálně tu je k dostání mnoho novinek zejména z řady dioptrických brýlí, stále zde pak probíhá velká akce na brýle sluneční – spoustu modelů pořídíte se slevou až 50%! Mimo to, zajímavá sleva platí do konce září také na vyšetření zraku na přístroji Right Eye. Na toto vyšetření můžete využít slevu 500,-, výsledná cena pak bude pouhých 390,-. Kontrola očí na přístroji Right Eye je vhodná zejména pro děti, tento unikátní přístroj se zaměřuje na vzájemnou spolupráci obou očí – která se může negativně projevit na schopnosti soustředění, porozumění textu a na celkové kvalitě učení. Pokud máte u vašeho školáka pocit, že má ve škole výše uvedené problémy, určitě doporučuji vyšetření na přístroji Right Eye absolvovat. Náprava jednoduchým domácím cvičením je totiž snadná a rychlá!
Víc v následujícím článku…

V ohledu péče o náš zrak jsou služby a celková nabídka kroměřížské optiky Fénix přímo perfektní! Koupíte tu designové, kvalitní brýle, a to jak sluneční, tak i dioptrické. Mimo to, seženete zde i speciální brýle určené na sporty – pro cyklistiku, nebo třeba i na plavání.

Brýle tu pořídí všichni, nejen dospělí, ale také děti.
V optice Fénix také poskytují profesionální služby ve směru vyšetření našeho zraku. Na to bychom si měli všichni zajít preventivně, alespoň jednou do roka. Zrak je náš nejcennější smysl, myslete na to!

Vyšetření zraku v optice Fénix provádí zkušený optometrista, který díky speciálním přístrojům dokáže odhalit nejen případnou potřebu dioptrií, ale i různé skryté vady očí, nebo dokonce i některá onemocnění.

V optice Fénix disponují několika přístroji pro vyšetřování zraku, za hlavní pozornost ovšem stojí přístroj Right Eye, který mají dokonce této optice jako naprosto jediní v celé ČR.

Přístroj Right Eye kontroluje vzájemnou spolupráci obou očí. Ta je zcela klíčová pro schopnosti soustředit se, rozumět textu, svou roli hraje i pro naši paměť. Pokud naše oči spolu vzájemně „nefungují“, může se to projevit – a to hlavně u dětí, kterým se rozvíjí problémy ve škole. Ovšem, odhalení tohoto problému se dá snadno řešit! Proto – pokud máte pocit, že se něco takového týká třeba i vás, nebo vašich dětí, rozhodně vám doporučuji vyšetření na přístroji Right Eye v optice Fénix absolvovat.

Po absolvování měření přístroj Right Eye vyhodnotí stav, odešle vám informace okamžitě do emailu a také, doporučí vhodné cvičení ve speciální aplikaci, kterým můžete oční svaly procvičit a posílit. Náprava situace je totiž v případě očních svalů možná!

V optice Fénix si pak zakoupíte přístup do zmiňované aplikace – v ní naleznete připravená cvičení, která jsou přesně cílená na zlepšení právě vašeho problému.

Stačí pak každý den zhruba pět minut cvičit – cvičíte u svého počítače. I pro děti to není nic těžkého a náročného, i menší děti to s vaší pomocí hravě zvládnou.

Jak zmiňuji v úvodu, až do konce září platí v optice Fénix v Kroměříži na vyšetření na přístroji Right Eye velká sleva, a to 500,-. Místo 890,- za zaplatíte pouze 390,-. 

Mimo to, v optice Fénix stále probíhá velká slevová akce na sluneční brýle – mnohé modely koupíte o 50% levněji. Taková sleva na výsledné ceně výrazně projeví!

Nafotila jsem vám zde pro inspiraci také několik novinek z řady obrub na brýle dioptrické – fotky si můžete prohlédnout v tomto článku.

Zajeďte si do optiky Fénix, vyplatí se to! A určitě doporučuji nechat děti vyšetřit na přístroji Right Eye, může to velmi výrazně ovlivnit a zlepšit jejich studijní pokroky. ;)

Optiku Fénix najdete v Kroměříži na adrese Riegrovo náměstí 179 / Dům Vogl.

ODKAZ: OPTIKA FÉNIX / web
ODKAZ: OPTIKA FÉNIX / facebook
ODKAZ: OPTIKA FÉNIX / instagram