Bramat – automaty na brambory, cibuli, jablka…v Brně! Vyzkoušejte – jsou v provozu non-stop!

Brněnské zeleninové automaty Bramat si lidé opravdu oblíbili a není se i čemu divit – automaty jsou v provozu 24 hodin 7 dnů v týdnu, nabízí kvalitní brambory, cibuli, česnek, v sezóně i jablka – a za nižší ceny, než v běžných obchodech. Zeleninové automaty jsou i skutečným unikátem, a to nejen v rámci ČR, ale pravděpodobně i v celé Evropě – nikde nic podobného nemají.
Automaty Bramat najdete v Brně zatím na dvou místech, v Kohoutovicích u OD Lipsko a také v Řečkovicích na ulici Kolaříkova. Brzy bude k dispozici i Bramat v brněnských Vinohradech.
Jak automaty Bramat fungují, co si v nich můžete koupit, jak platit…? Dozvíte se v následujícím článku!

Mnohé skvělé nápady pochází od nás z Brna, o tom jste se určitě už sami několikrát přesvědčili… :) A právě i Bramat, automat na zeleninu, je toho příkladem!

Bramat – automat na zeleninu – je ojedinělým nápadem, jehož iniciátorem je pan Petr Grünwald. Ten se rozhodl nabízet a prodávat regionální českou zeleninu, brambory a sezónně i jablka veřejnosti prostřednictvím samoobslužných zařízení – automatů.
Nic podobného nenajdete nikde v rámci celé ČR a dokonce prý ani po světě.
Chytré zařízení, které lidem nabídne v non-stop provozu brambory a další zeleninu, či jablka, je tak opravdu unikátem!

Celý systém, na jehož principu Bramat funguje, se dlouho ladil k dokonalosti, dnes už jsou Bramaty skvěle fungující ke spokojenosti jak zákazníků, tak i majitele – obsluha Bramatů je pro veřejnost snadná a neřeší se žádné obtíže při ovládání, či placení.

Při nákupu v Bramatu postupujete podle pokynů – stačí si vybrat, co si chcete koupit, zvolíte platbu kartou (platba v hotovosti již není možná) a po zaplacení zboží odeberete z výdejního okénka. To je celé – zboží máte zhruba za 2 minuty zakoupeno a u sebe.

Cenově vás zboží zakoupené v Bramatech vyjde rozhodně výhodněji, než v klasických obchodech se zeleninou, nebo v supermarketech.

Nespornou výhodou Bramatů je jejich non-stop provoz.
Zařízení je také vybaveno klimatizací, aby zelenina zůstala co nejdéle čerstvá. Teplota uvnitř Bramatů se upravuje v závislosti na venkovním počasí, naopak v zimě se Bramaty lehce vytápí. Ideální teplota pro uchování čerstvých brambor je od šesti do osmi stupňů.

Automaty Bramat mají ve stále nabídce kvalitní brambory vypěstované na jižní Moravě. Koupit si je můžete po tříkilových baleních, aktuálně je k dostání odrůda Soraya.

K zakoupení jsou také cibule + česnek v balení po kile a půl.

Bramaty nabízí také jablka, ovšem toto je ovlivněno dobou sklizní – jak zmiňuji, vše v Bramatech pochází z regionálního pěstování.

Automaty Bramat jsou denně kontrolovány, spokojenost zákazníků je pro majitele, pana Grünwalda na prvním místě.
V případě jakýchkoliv připomínek, recenzí…můžete kontaktovat Bramat prostřednictvím stránek Bramat Czech na Facebooku, případně se můžete obrátit na kontakty uvedené přímo na automatech Bramat, nebo osobně na pana Grünwalda na kontaktu 608 065 337,  email PetrGrunwald@seznam.cz.

Zpětná vazba a vaše postřehy jsou pro pana majitele vždy důležité!

Určitě vám doporučuji Bramaty vyzkoušet, lidé si tento nápad velmi chválí a jsou s nákupem obecně vždy spokojení.

Zeleninové automaty Bramat najdete v Brně – Kohoutovicích u OD Lipsko na ulici Libušina třída, dále pak v Řečkovicích na ulici Kolaříkova. Brzy se můžete těšit na Bramat také v brněnské městské části Vinohrady.

ODKAZ: BRAMAT CZECH / facebook