Doporučení – revoluční ošetření obličeje přístrojem BTL Emface v salonu Fontána Beauty

Ve směru péče o naši krásu, mladistvý a zdravý vzhled, se neustále vyvíjí jedinečné novinky – nové technologie, které nám pomohou vypadat lépe, a to bez nutnosti invazivních zásahů. Pokrok jde v tomto ohledu rychle kupředu, neboť zájem a touha žen o bezchybnou image je samozřejmě velmi vysoká. Já sama jsem zastánkyní zmiňované neinvazivní péče a raději vsázím na kvalitní kosmetiku, nebo na vhodné neinvazivní pleťová přístrojová ošetření.

Jedno skutečně zajímavé, doslova revoluční přístrojové ošetření pleti jsem měla nedávno možnost vyzkoušet, a to v brněnském salonu Fontána Beauty. Zde disponují mnoha účinnými přístroji pro péči o tělo i pleť a nově zde mají i unikátní novinku, přístroj BTL Emface. Dámy, zcela upřímně, nezažila jsem už po 1 ošetření tak obrovský efekt! Jak přístroj BTL Emface funguje, na jakém principu a co lze očekávat? Dozvíte se v následujícím článku…

Dámy, která z vás by nechtěla vypadat mladě, svěže, ovšem stále přirozeně? Určitě po tomto toužíme všechny… Ovšem doba je taková, že mnohé ženy raději sáhnou po možnosti různých výplní, botoxů a dalších zásahů… Někdy je to ale opravdu až zbytečné, navíc, když dnes už existují takové technologie, které bez nutnosti vpichů, řezání…dokáží až neuvěřitelné.

Je to i případ revoluční novinky, která byla teprve nedávno uvedena na trh. Jedná o BTL Emface, unikátní přístroj, jehož cílem je zpevnění pokožky, kontur obličeje, posílení obličejových svalů a tím tak celkové omlazení.

Možná si říkáte, že takových přístrojů pro ošetření obličeje existuje spoustu a každý slibuje až zázraky. Máte pravdu. Tento přístroj je ale opravdu naprosto jiný – myslím, že tomu uvěříte i při pouhém vysvětlení, na jakém principu ošetření funguje.

Představte si, že dokážete intenzivně procvičovat veškeré obličejové svaly. Naučit se něco takového je nesmírně obtížné – chce to maximální denní trénink, ideální je na to třeba i obličejová jóga. Ale i ani při tomto obličejovém cvičení nikdy nezapojíte všechny svaly na obličeji, navíc s požadovanou intenzitou.

Ovšem, přístroj BTL Emface to dokáže.
Tento přístroj funguje na velmi podobném principu, jako BTL Emsculpt – jedná se i o jednu společnost, která přístroje vyvinula.

Přístroj BTL Emface působí na svaly obličeje pomocí kombinace radiofrekvencí s HIFES™ – vysoce intenzivní elektrickou stimulací obličeje. Tato technologie vede ke zlepšení hustoty a aktivaci obličejových svalů a stimulaci tvorby kolagenu a elastinu. V důsledku toho dochází k vyhlazení vrásek, zlepšení pevnosti pleti a remodelaci kontur obličeje.

Před ošetřením vám nejdříve očistí obličej, na který se na dané partie nalepí speciální elektromagnetické aplikátory, ty jsou napojeny do přístroje BTL Emface.

Během procedury začnou aplikátory vysílat kombinaci radiofrekvenční a elektromagnetické HIFES™ energie.

Elektromagnetické vlny mají za úkol stimulovat svalové kontrakce, čímž dochází k posílení a zlepšení kvality svalových struktur. Zároveň radiofrekvence působí na pokožku a pojivová vlákna, což má za následek remodelaci, vyhlazení vrásek a podporu tvorby kolagenu a elastinu.

Přesně řízené svalové kontrakce v požadovaných partiích obličeje vedou ke zpevnění pokožky, zpevní se celkově kontury obličeje, eliminují se vrásky a povadlé partie. Stačí absolvovat pouhé 3-4 procedury, kdy efekt vydrží i zhruba rok!

Ovšem, já jsem vnímala pevnější pokožku okamžitě, už po prvním ošetření, až jsem tomu sama nevěřila, že je něco takového vůbec možné!

Přístroj BTL Emface mají nově i v salonu Fontána Beauty, kde jsou na neinvazivní přístrojová ošetření těla i pleti opravdu experti! Disponují zde několika nejmodernějšími přístroji, které vám pomohou dostat se do formy a celkově omladit váš vzhled. 

V salonu Fontána Beauty vám navíc doporučí taková ošetření, kterou jsou vhodná přesně pro vás, pro řešení vašeho problému. Navíc zde oceníte velmi příjemnou, pohodovou atmosféru – v čistě dámském kolektivu. :)

Dáte si tu kávu, dozvíte se také novinky ze světa péče o krásu a bezchybný vzhled. Navíc, u salonu můžete bezproblémově zaparkovat a mimo to, zajděte se zde mrknout i do obchůdku Fontána Boutique – mají nádherné dekorace a doplňky!

Dámy, vyzkoušejte tuto revoluční novinku, ošetření obličeje přístrojem BTL Emface, efekt je až úžasný!

Hotel Fontána najdete na adrese Kníničky 814.

ODKAZ: FONTÁNA BEAUTY / web
ODKAZ: HOTEL FONTÁNA BEAUTY / facebook
ODKAZ: HOTEL FONTÁNA BEAUTY / instagram