Novinky z autorské kolekce VIMINI

Nedávno jsem vám zde představila nádhernou autorskou kolekci letních šatů z butiku VIMINI – jedná se o opravdu výjimečné kousky, které si dokonce můžete nechat ušít i na míru! Vyberete si látku, střih šatů a vznikne skvělý model, který vám bude dokonale sedět. Kolekce VIMINI je už  nyní velmi pestrá, zahrnuje spoustu krásných šatů v mnoha typech i střizích. Novinky – úžasné modely – vám blíž představím i v následujícím článku se spoustou fotek!

Dámy, která z vás netouží po nějakém jedinečném, originálním módním kousku, který bude přímo skvěle sedět? Všechno toto si můžete dopřát v podobě božských šatů z butiku VIMINI!

Míša Holecová, majitelka butiku, navrhuje a nechává šít kouzelné letní šaty a věřte, podobné v jiných brněnských obchodech rozhodně nenajdete!

Upřímně, sama bych nevěděla, který z modelů si vybrat, zejména střihy jsou opravdu nápadité, zajímavé a originální! Celá řada těchto šatů je navíc v tzv. uni velikosti, tedy sedí dámám ve velikostech od cca S do L.
Délka, šířka nebo obvod pasu se dají upravit, přizpůsobit.

Mnoho kousků je navíc střihově velmi důmyslných – kryjí drobné nedostatky na postavě!

Až si tyto šaty oblečete, rozhodně se zamilujete. Ten materiál – hedvábí – je totiž tak příjemný! Právě do horkého letního počasí, je velmi vzdušný, minimálně se také mačká.

Šaty z autorské VIMINI kolekce užijete jak pro běžné denní nošení, tak i pro slavnostní chvilky. Můžete si k nim vzít i tenisky, skvěle vypadají samozřejmě k botám na podpatku, k lodičkám, nebo páskovým sandálkům.

Je možné si vybrat střih a vzor látky dle přání, ovšem i ze vzorníku látek, který dostanete do zpráv na vyžádání, stačí uvést, jaké barvy nebo vzory se vám líbí…

Zpravidla se šijí jen jedny šaty, jeden kus, takže originalita je zaručena, budete je mít jen vy!
Na přání je možné vyhotovit k šatům i gumičku, nebo stužku do vlasů ze stejného vzoru.
Největší výběr modelů je přímo k vyzkoušení a k prodeji v butiku na Pekařské, jinak se můžete podívat i na eshop Vimini: www.vimini.cz , kde jsou jednotlivé střihy vyfoceny a některé i skladem.
Posílají se i poštou po celé ČR a SR.
Dámy, jak se vám šaty líbí? Dopřejte si na léto tento božský kousek, jsem si jistá, že bude patřit k těm nejmilejším ve vaší šatní skříni!

Butik VIMINI najdete v Brně na Pekařské 13.

ODKAZ: VIMINI / facebook

ODKAZ: VIMINI_MODA / instagram