Novinky od značky Waterdrop!

O značce Waterdrop a o novém waterdrop® Signature Store, který najdete v centru Brna, na Rašínově 4, jsem vám na svém blogu už několikrát psala. Značka Waterdrop se zabývá pitným režimem, a navíc má i v rámci nabízených produktů velmi ekologický charakter. Waterdrop – to jsou v první řadě skvělé Microdrinky waterdrop®, které jsou bez konzervantů, bez cukru a barviv, plné výtažků z ovoce, bylinek a chutnají opravdu výborně! Ochutíte si jimi vodu, která se vám hned lépe pije. Waterdrop nyní představil i zajímavé novinky – nový drink VIBE, který doplní stálou nabídku Microdrinků a také nové, krásné skleněné lahve, které jsou rovněž součástí kolekce VIBE. Víc o novinkách v následujícím článku!
POZOR – do 26. srpna pro vás, mé čtenáře platí i sleva 15% s kódem COOLVIBE15! Využít ji můžete jak v kamenné prodejně waterdrop® Signature Store, tak i na eshopu www.waterdrop.cz. Kód platí na celý nákup i na produkty ve slevě.

Přemýšlíte nad změnou svého pitného režimu? Nechutnají vám nezdravé, sladké limonády, sirupy a obyčejná voda vám také nic moc neříká? Pak si určitě přečtěte můj následující článek – myslím, že přesně pro vás jsou totiž Microdrinky waterdrop® tím pravým! Už jste o nich slyšeli?

Celý koncept a filozofie značky Waterdrop mi je velice blízký. Cílem tohoto rakouského brandu je, aby lidé pili více vody – i té „obyčejné“, kohoutkové. Tímto přístupem se obecně dá snížit i spotřeba plastových lahví od nápojů, které jsme zvyklí kupovat. Jak mi dáte asi za pravdu, „obyčejná“ kohoutková voda celé řadě lidí zkrátka nechutná… Waterdrop proto nabízí jedinečné produkty, Microdrinky a Microtea waterdrop®, kterými si můžete vodu ochutit. A hned se vám bude lépe pít – takto ochucená voda totiž skvěle chutná!

Microdrinky jsou v podstatě malé „kostky“, které jednoduše vhodíte do vody, klasické, sycené, studené, nebo teplé (v případě Microtea). Kostka se okamžitě rozpustí, bez nutnosti míchání, nebo protřepání.

Microdrink vodu ochutí, dodá jí chuť ovoce, bylinek…
To důležité – veškeré Microdrinky, nebo Microtea waterdrop® jsou bez cukru, bez konzervantů, chemie a barviv.

Nabídka Microdrinků i Microtea waterdrop® je skutečně velice pestrá, každý si najde takovou příchuť, která mu bude vyhovovat.

Mimo pestrou škálu mnoha Microdrinků, nebo Microtea waterdrop® značka Waterdrop nabízí i doplňkový sortiment, týkající se samozřejmě pitného režimu. Jsou to v první řadě nádherné lahve, hrníčky, brčka z nerezu, karafy, skleničky…

A nyní k novinkám!

Sortiment Microdrinků waterdrop® nyní doplnil Microdrink VIBE s výtažky z máty, rozmarýnu a ovoce physalis.

Tento drink byl v nabídce již dříve, a to v rámci limitované edice. U zákazníků se ovšem těšil enormnímu zájmu a oblibě, proto se jej značka Waterdrop rozhodla zařadit do stálého portfolia Microdrinků waterdrop®.

Drink je velmi svěží, příjemný, chuťově zajímavý – na léto je naprosto ideální! Skvěle chutná i s kostkou ledu.

K edici Mikrodrinku VIBE pak patří i další novinka – krásné skleněné lahve dostupné ve třech velikostech.

Tento typ lahví je vyrobený z borosilikátového skla, odolnější proti rozbití nebo poškrábání. Navíc v balení každé skleněné lahve najdete také termoobal ve stejné barvě.

Dodržujte pitný režim se značkou Waterdrop! Navíc omezením nákupu plastových lahví myslíte i na naši planetu. Zastavte se do waterdrop® Signature Store Waterdrop v Brně na Rašínovu a vyzkoušejte novinku VIBE! Dostupná je samozřejmě i na e-shopu, viz odkaz níže.

POZOR – do 26. srpna pro vás, mé čtenáře platí i sleva 15% s kódem COOLVIBE15! Využít ji můžete jak v kamenné prodejně waterdrop® Signature Store, tak i na eshopu www.waterdrop.cz. Kód platí na celý nákup i na produkty ve slevě.

Waterdrop® Signature Store Waterdrop najdete v centru Brna, na Rašínově 4.

ODKAZ: WATERDROP / web, eshop
ODKAZ: WATERDROP / facebook
ODKAZ: WATEDROP / instagram