Novinky v Original Marines – inspirace pro dětičky!

Dnes to bude pro vás, maminky a vaše děti! Je tu další reportáž na téma „dětské oblečení“ – nafotila jsem pro vaši inspiraci spoustu nových, krásných kousků v obchůdku Original Marines v Galerii Vaňkovka! Stále tu platí, že nabízí moc hezké věci – přesvědčíte se v mém článku! ;)

Na blogu se snažím přinášet vám tipy, které užijete i třeba pro své děti – nedávno jsem vám tu psala o dětských botičkách a dnes to bude pro změnu o oblečení! Nedávno jsem se stavila opět mrknout do obchodu Original Marines v Galerii Vaňkovka a opět jsem tu objevila moc hezkých věcí.

Tuto značku mám ráda už roky, nabízí hezké a kvalitní dětské oblečení a co musím říct, tak i v cenově přijatelných hranicích.
Na kolekcích Original Marines se mi líbí hlavně jejich barevnost, ucelenost a také – pokaždé nějaké zajímavé „vychytávky“, na které v jiných obchodech obvykle nenarazíte (jsou to třeba takové typy oblečení, které svým střihem a zpracování připomínají až pohádkový kostým) :).

U Original Marines děti obléknete doslova od hlavy až po paty – kromě oblečení tu koupíte i nejrůznější doplňky, aktuálně třeba šátky, šály, čepičky…ale také spodní prádlo, nebo dětská pyžamka.

Věci tu mají už i pro ta nejmenší miminka – a dokonce i pro ta předčasně narozená. Samozřejmě tu seženete vše i v těch velkých velikostech, a to asi po 13. rok věku dětí.

Já tu pro vaši inspiraci pár hezkých dětských věcí nafotila – a pro lepší přehlednost jsem fotky seřadila, tady jsou!

PRO MIMINKA:

PRO BATOLATA:

PRO HOLČIČKY:

PRO KLUKY:

Jak se vám novinky v Original Marines líbí? Mně moc! Vyražte je také omrknout! ;)

Spoustu fotek si prohlédněte také ve fotogalerii, ať máte přehled. :)

Obchod Original Marines najdete v Brně v Galerii Vaňkovka.

ODKAZ: ORIGINAL MARINES / facebook
ODKAZ: ORIGINAL MARINES / web

ODKAZ: ORIGINAL MARINES / instagram