Novinky v butiku Allora

Dnes to bude opět o módě! ;) Přináším vám reportáž z oblíbeného brněnského butiku Allora na Dvořákové – aktuálně je tu opět mnoho novinek, které si zalouží, abyste o nich věděly, milé dámy! :) Víc v mém článku…

Módní inspirace, ta není nikdy na škodu, co říkáte? :) Tedy pokud i pro vás je móda koníčkem a rády se hezky oblékáte, tak věřím, že další porci módních novinek jistě oceníte! :) Já se nedávno zastavila do svého oblíbeného butiku Allora na Dvořákové, kam už několik let moc ráda chodím – tady je totiž vždycky naprosto senzační výběr!

A jak vím podle vašich reakcí, tak i vy máte tento butik s jeho pestrou nabídkou rádi… ;) Co je tu nového? Je toho opravdu spoustu!

V první řadě – pořídíte tu mnoho podzimíních kousků, které užijete v chladnějším počasí, ať už to jsou nejrůznější kabáty, nebo bundy.

Vůbec – právě kabáty tady mají opravdu nádherné, co jsem měla možnost vysledovat, tak v jiných obchodech zatím nabídka zimních kabátů nic moc… Tady mají krásné, barevné, v mnoha stylech, střizích…

Super jsou i kabáty od značky MIA MIA, což je autorská značka majitelky butiku, paní Mirky Kubík. Tyto věci se šijí přímo na míru zákaznicím, což je obrovská výhoda – můžete si tak být jisté, že vám daný model přímo dokonale sedne. ;) Navíc – můžete si vybrat materiál, barvu a detaily zpracování.

Za pozornost tu stojí také šaty, sukně – tyto ryze ženské záležitosti já nosím v podstatě celoročně, takže se toho také vůbec nebojte! Stačí si k šatům, nebo sukni, vzít teplé boty, kabát a zima vám nebude… ;)

Užijte také svetry, teplé topy, mikiny, nebo vesty – i ty jsem vám v butiku Allora nafotila:

Ovšem, pokud hledáte nějaký model pro více okázalou příležitost, třeba na večírek, tak tu taky určitě pořídíte – třeba šaty, nebo společenské sukně.

A omrkněte i doplňky – čepice, pásky, klobouky, čepice – taky perfektní! :)

Fotky si můžete detailně prohlédnout i ve fotogalerii.

Butik ALLORA najdete v centru Brna, na Dvořákové 44/14, oblečení ovšem můžete objednávat i přes Facebook – viz odkaz níže.

ODKAZ: BUTIK ALLORA / facebook