Novinky v obchodě Litex Brno – volnočasové outfity & dokonale padnoucí plavky značek Sunmarin a Olympia

I v novém roce pro vás budu mít módní inspiraci z brněnských obchodů – a dnes vás zavedu do oblíbené prodejny Litex Brno, kde pořídíte spoustu kvalitního oblečení pro sport, volný čas a mimo to, celoročně tu koupíte i krásné plavky v mnoha typech a velikostech! Právě plavky z nové kolekce 2023 od značek Sunmarin a Olympia jsem vám nafotila. Tyto plavky přímo dokonale sedí, formují postavu, mají perfektní střih i tvar košíčků a dámy, oceníte i velké rozpětí velikostí. Mrkněte na článek se spoustou fotek!

O obchodě Litex Brno vám na svém blogu píšu poměrně často, ovšem nutno dodat, že i moc ráda. :) Litex rozhodně patří mezi ty české značky, které se vyznačují mnohaletou kvalitou, tradicí, ale i stylovým a moderním designem kolekcí.

Skvělé na oblečení Litex jsou zejména použité materiály. Velmi příjemné, měkoučké, ale i funkční – což se týká zejména outdoorového oblečení, nebo termo prádla.

I tentokrát jsem vám pro inspiraci nafotila pár modelů pro běžné denní nošení. Jedná se zejména o oblíbené mikiny a mikinové šaty, které v obchodě Litex Brno pořídíte v mnoha variantách a barvách.

Za mě jsou zejména pro aktuální zimní období úžasné teploučké šaty s mikroplyšem na vnitřní straně materiálu, zahřejí vás! Můžete si k nim vzít legíny, punčochy, výsledný outfit vypadá moc dobře.

Velmi módní jsou pak i tyto dlouhé šaty. Dovedu si k nim představit i koženou, nebo džínovou bundu!

Zaměřit se chci ale právě také na plavky. Ty v obchodě Litex Brno pořídíte celoročně, což je nespornou výhodou. Sehnat hezké plavky například nyní, v zimě, to bývá obvykle problém. Plavky v obchodě Litex Brno koupíme nejen my, ženy, ale i pánové a děti.

Mimo značku Litex tu jsou zastoupeny i kolekce jednodílných plavek, tankin a plážových doplňků od německého výrobce Adolf Riedl GmbH & Co. KG, konkrétně od značek Sunmarin a Olympia. 

Tyto plavky přímo dokonale sedí, to si uvědomíte okamžitě, jak si je vyzkoušíte. Mimo to, já vnímala i formování postavy – v případě jednodílných plavek v oblasti břicha, což mnohé také oceníte. :)

Značky Sunmarin a Olympia se vyznačují právě propracovanými střihy, a to i v ohledu tvaru košíčků.

V obchodě Litex Brno je k dostání zbrusu nová kolekce 2023 značek Sunmarin a Olympia – koupíte tu nádherné jednodílné plavky, ale i tankini – tyto plavky ocení třeba ženy po porodu, skvěle maskují partie bříška.

Plavky Sunmarin a Olympia jsou ideální pro všechny generace a jak zmiňuji, fajn je i široké rozpětí velikostí košíčků (B – G), plavky jsou pak ve velikostech 36 – 54.

Mimchodem, tyto značky nabízí i protetické plavky pro ženy po amputaci prsou – i na prodejně Litex Brno je pár kousků k dostání.

Pokud sháníte dokonale padnoucí plavky, navíc ve velmi širokém výběru, zastavte se právě do obchodu Litex Brno!

Obchod Litex najdete v Brně na Jánské 454/11, vchod je z pasáže.

ODKAZ: LITEX BRNO / web
ODKAZ: LITEX BRNO / facebook
ODKAZ: LITEX BRNO / instagram