Novinka v Therme Laa – MondgLaanz, zážitkové koupání při úplňku!

Studené zimní měsíce přímo vybízí k návštěvě wellness, co říkáte? Mám pro vás dnes v tomto směru jednu zajímavou pozvánku, a to k našim „sousedům“ do Rakouska, konkrétně do Therme Laa. Jistě nemusím představovat, tento pohádkový svět termálních lázní najdete jen kousek od hranic s ČR, z Brna necelou hodinku jízdy. V Therme Laa můžete relaxovat v některém z termálních bazénů, odpočinete si v saunách a mimo to, opravdu výjimečné chvíle tu strávíte i v luxusních lázních Silent Spa, které jsou rovněž v komplexu Therme Laa. Silent Spa jsou jedinečné svou privátní atmosférou a vysoce nadstandardními službami. 
V Therme Laa se konají i různé gastronomické, speciální a zážitkové akce – a na jednu takovou bych vás ráda pozvala i prostřednictvím mého následujícího článku. Velmi zajímavou novinkou je „MondgLaanz“ – koupání při úplňku! Každý měsíc o úplňku jsou lázně otevřeny až do půlnoci – magickou atmosféru tu dokresluje tlumené osvětlení, louče s ohněm i hudební kulisa. Zkrátka, na něco tak nevšedního budete jistě dlouho a v dobrém vzpomínat! Víc v následujícím článku…

Termální lázně v Laa mají opravdu co nabídnout, a to pro všechny členy rodiny. Já tu nejvíc oceňuji, že voda v bazénech je skutečně dostatečně teplá, což určitě uvítáte – a hlavně i pro děti. Mimochodem, ve zdejší termální vodě se mohou koupat i malá miminka!

Termální léčivý pramen, který napájí všechny bazény v lázních Laa, obsahuje sodík, chlorid, jód a minerály, voda má výstupní teplotu 42 °C. Voda má blahodárné účinky na nejrůznější zdravotní problémy.

V termálních lázních v Laa najdete celou řadu bazénu, jak pro dospělé, tak pro děti, vodní skluzavku – bazény jsou jak venku, tak uvnitř. V některých venkovních díky vyhřívání můžete plavat celoročně! Dále si tu užijete saunový svět, můžete navštívit fitness, zajít si na masáž…zkrátka, rozhodně si tady odpočinete. 

Za speciální pozornost tu pak stojí stále poměrně nové luxusní lázně Silent Spa. V Silent Spa myslí na naprostou spokojenost svých hostů, proto se zde můžete spolehnout, že služby jsou do posledního detailu perfektní. Vaší potvrzenou návštěvou zde máte rezervované vlastní lůžko, můžete využívat servis – dáte si výborné jídlo, půjčíte si časopisy, knihy, tablet…a hlavně, zažijete zde naprosté soukromí. Žádné davy lidí, hluk… Zkrátka, načerpáte tady energii a naprosto perfektně si odpočinete.

To jen okrajově k malému připomenutí, proč je fajn udělat si do Laa výlet – jsem si jistá, že nebudete litovat.

Jak jsem už nastínila v úvodu, v Therme Laa se konají i nejrůznější speciální akce, které hostů přináší netradiční a výjimečné zážitky. Jednou z novinek v tomto směru je i akce „MondgLaanz“ – zážitkové koupání při úplňku!

Každý měsíc vždy při úplňku jsou lázně otevřeny až do půlnoci. Zdejší úchvatnou atmosféru podtrhuje tlumené osvětlení, venkovní louče s ohněm a také hudební kulisa v podobě vystoupení muzikantů. 
K dokonalému relaxu vám zahrají podle programu i takové osobnosti českého hudebního světa, jako geniální saxofonista Michal Žáček nebo kytarista Mario Šeparovič, známý jako český Eric Clapton a další hvězdy.

V ceně večerní vstupenky MondgLaanz se vstupem od 17:00 hodin jsou i 2 drinky u poolbaru, což je také letošní novinka v lázních Therme Laa. Lázeňská restaurace je otevřena do 21:00 hod.

Víc informací & možnost zakoupení vstupu na MondgLaanz pod tímto odkazem
Plánové termíny akcí MondgLaanz jsou 5. února, 7. března a 6. dubna 2023.

Zkrátka, takovou úžasnou akci stojí za to zažít – a myslím, že se vám ani nebude chtít jet hned domů. :) Pokud se rozhodnete zůstat, třeba i jen na jednu noc, ubytovat se tu můžete v příjemném lázeňském hotelu – mimochodem, s hotelem jsou lázně propojené krytým „mostem smyslů“ – nemusíte chodit venkem. A využít tu můžete i některý se zajímavých pobytových balíčků – oblíbený je například balíček SILENT SPA & noc, v rámci tohoto pobytu máte v ceně nejen bohatou snídani a pětichodovou večeři, ale i celodenní dokonalý relax v prémiových lázních SILENT SPA.

V THERME LAA – HOTEL & SILENT SPA se poslední tři roky také velmi orientují na zdravý pohyb, body positivity a zejména na jógu. V nabídce tu je denně několik FIT aktivit jako například pilates, cvičení ve vodě, jemné jógové lekce. V SILENT SPA se pravidelně konají SILENT jógové neděle, 1x měsíčně jin jóga a každý den hatha jóga lekce a meditace s tibetskou mísou. Jógoví nadšenci se mohou těšit na jógové retreaty, kterých pořádá resort ročně několik, a to jak s rakouskými, tak i s českými lektory. V letošním roce jsou zatím vyhlášeny 2 jógové retreaty: jarní jógový pobyt s úžasnou lektorkou Veronikou Ingrovou a jógový víkend s Kristýnou Svobodovou.

Do lázní v Laa se brzy chystám i já se svou maminkou. Každý rok jezdíme na náš tradiční dámský výlet a vždy si to moc užijeme, tentokrát jsme využily balíčku Dny pro přítelkyně, což je vyladěný pobyt pro dvě kamarádky –  a opravdu, celý život platí, že moje maminka je mi i tou nejlepší přítelkyní. :) Určitě se vám se zážitky z tohoto pobytu ráda svěřím!

ODKAZ: THERME LAA – HOTEL & SILENT SPA / web
ODKAZ: THERME LAA – HOTEL & SILENT SPA / facebook
ODKAZ: THERME LAA – HOTEL & SILENT SPA / instagram

ODKAZ: SILENT SPA / web
ODKAZ: SILENT SPA / facebook
ODKAZ: SILENT SPA / instagram