Dokonalé místo pro vaši svatbu, ale i oslavu, večírek, nebo firemní event – Vila Austerlitz ve Slavkově

Hledáte dokonalé místo ve všech směrech – pro vaši svatbu, ale i jakoukoliv jinou událost, která si zaslouží výjimečné prostory? Pak čtěte rozhodně dál, mám pro vás totiž velmi zajímavé doporučení! Jen malý kousek od Brna, konkrétně ve Slavkově, se nachází zrekonstruovaná Vila Austerlitz, která svým hostům poskytuje opravdu to nejlepší zázemí, komfort ubytování a prvotřídní služby. Právě Vila Austerlitz je přímo skvělá pro uspořádání mimořádné události, jakou je svatba, ovšem – vilu a zdejší prostory si lze pronajmout i pro jiné eventy, jako jsou oslavy, večírky, firemní setkání… Oceníte skvělou dostupnost, parkování přímo v areálu, upravenou zahradu, kde se můžete procházet. Vila Austerlitz má zkrátka velké kouzlo!

Musím uznat, že tak jedinečné místo, které svým hostům nabízí okázalé a nádherné prostory, možnost ubytování ve stylových pokojích, ale i celkový servis, v okolí Brna rozhodně není. Vila Austerlitz je zkrátka dokonalá, sama jsem se o tom přesvědčila vždy, když jsem tu byla.

K Vile Austerlitz se váže i poutavá historie, byla vystavěna v roce 1884 architektem Augustem Prokopem jako sídlo majitele cukrovaru Hermana Redlicha. Vila je obklopena překrásným anglickým parkem o rozloze 15 000 m². V roce 1990 byla vila prohlášena za kulturní památku, později sloužila jako ubytovací zařízení a školící středisko.

Dlouhou dobu byla pak vila uzavřena, pro veřejnost se opět otevřela ve své nádherně zrekonstruované podobě minulý rok.
Rekonstrukce vily proběhla s patrným citem na historický odkaz samotné stavby, prvky dávné minulosti tu jsou tak zachovány, ovšem nechybí ty nejmodernější technologie a vybavení – zkrátka hostům zde rozhodně chybět nic nebude.

Jak jsem zmínila, Vila Austerlitz je přímo ideálním místem pro uspořádání svatby. Svatbu zde můžete zrealizovat v takovém stylu, v jakém si přejete – vnitřní i venkovní prostory jsou koncipované tak, aby poskytly perfektní zázemí pro jakýkoliv typ svatby, ať už v klasickém, zámeckém, nebo nyní velmi oblíbeném „boho stylu“.

Vila Austerlitz nabízí také ubytovací kapacitu, celkem je zde pro hosty k dispozici 9 apartmá s maximální kapacitou 20 osob. Ovšem, pokud je hostů více, je možné domluvit ubytování i v partnerském penzionu pár metrů od vily. Každý z pokojů je v jiném designu, ovšem každý je doslova úchvatný!

Nechybí zde samozřejmě také speciální apartmá pro novomanžele!
Design pokojů je opravdu nádherný, v zámeckém stylu a každý z pokojů je jiný. Samozřejmostí je sociální zařízení v každém pokoji.

Ovšem, tyto jedinečné prostory můžete využít i pro organizaci jakékoliv jiné akce nebo oslavy! Rádi vám zde vyjdou vstříc v rámci vašich požadavků a danou událost tu připraví k vaší naprosté spokojenosti.

Vilu Austerlitz si tak můžete celou kompletně privátně pronajmout, jen pro účely svého eventu. 
Je to zde přímo ideální i pro nejrůznější menší oslavy, narozeniny, promoce, firemní akce, zahradní party, významná jubilea, vánoční večírky…

…ale i pro korporátní a větší firemní akce, nebo školení. Prostory vily disponují perfektní vybaveností i pro tento typ akcí.

Veškeré akce, tedy jak svatby, tak i oslavy, firemní eventy, večírky…vám rádi připraví přesně podle vašich přání a požadavků. Není problém zajistit jakýkoliv catering, sladké pohoštění, sweet bar, svatební dort, květinovou výzdobu, nebo zábavný program, hudbu…

Zkrátka, pokud budete pro vaši událost hledat opravdu jedinečné místo, vzpomeňte si právě na Vilu Austerlitz. I díky těmto úžasným prostorám, nádherným pokojům, budete na vaši akci moc rádi vzpomínat.

Chcete Vilu Austerlitz zažít i když neplánujete žádnou akci? Až do konce března nabízí ubytování při rezervaci na bookingu se slevou. Druhá noc ve Vile Austerlitz je s 50% slevou. Prožijte víkend v jedno z designových pokojů historické vily.

Vilu Austerlitz najdete ve Slavkově u Brna, více informací a možnost rezervace – viz webové stránky, odkaz níže.

ODKAZ: VILA AUSTERLITZ / web
ODKAZ: VILA AUSTERLITZ / facebook
ODKAZ: VILA AUSTERLITZ / instagram