Novinky v butiku Vimini & vlastní kolekce Vimini

Milé dámy, opět mám pro vás článek plný módní inspirace – tentokrát z butiku Vimini, kde mají mnoho nádherných novinek, hlavně ty šatičky na léto, naprosto skvělé! Několik outfitů jsem vám zde opět nafotila přímo na sobě, pro inspiraci, mrkněte! ;) Navíc, předstvím vám kolekci Vimini, kterou vytvořila majitelka butiku Míša Holecová. ;)

Pokud vám doma chybí ještě nějaké krásné, nové letní šaty, sukně, zajímavý top…určitě se stavte podívat do butiku Vimini, kde je opravdu pestrá a velice široká nabídka zajímavé a originální letní módy.

Alespoň, já bych si zde tedy rozhodně vybrala!

Butik Vimini najdete na Dvořákově ulici 14 v centru Brna, prostorově je to opravdu velký obchod s velkou nabídkou oblečení pro nás, ženy.

A mimo oblečení tu koupíte i úžasné kabelky!

Co se právě módy týká, tak si tu vyberete kousky jak pro každodenní nošení, tak i pro více slavnostní a okázalé příležitosti.

Navíc, majitelka butiku Michaela Holecová nově vytvořila kolekci Vimini, která byla ušita u nás, v Brně.
Modely jsou coby komplet – crop top a dlouhé sukně do pasu.
Crop top si můžete zkracovat a ukázat bríško, nebo prodloužit až na pas a vytvořit dojem šatů vcelku.

Tento rafinovaný model můžete nosit dohromady jako komplet, nebo i zvlášť a nakombinovat k jiným kusům oblečení z vašeho šatníku.
Modely jsou v univerzální velikosti pro S až L. Délku je možné upravit. V každém vzoru látky vzniknul jen jeden model a vzory budou ješte přibývat. Komplet Vimini je z hedvábí.

Tyto modely můžete vzít také na večírek, stačí vhodně zvolit botičky a další doplňky.

Pár krásných novinek jsem vám zde opět nafotila přímo na sobě, ať dané věci vidíte v jejich reálné podobě a máte přehled. ;)

Za mě opět vedou šaty! Miluji ryze ženský styl oblékání a právě teď, v létě, si s tou ženskou módou mohu opravdu „vyhrát“. :)

Šaty ve Vimini koupíte opravdu v mnoha stylech, barvách, délkách…

…jednobarevné, sporotovní, se vzory, ale i více elegentní.

Vše si můžete vybrat a vyzkoušet v kamenné prodejně na Dvořákově 14, ale je možné si věci objednat i přes Facebook Vimini, viz odkaz níže.

Butik VIMINI najdete v Brně na Dvořákově ulici 14 (na místě dřívějšího butiku Allora).

Na více fotek mrkněte také do fotogalerie!

ODKAZ: VIMINI / facebook