Novinky v butiku Sailor Tom

V butiku Sailor Tom na Orlí najdete zajímavou yachtingovou módu stejnojmenné chorvatské značky Sailor Tom – ale, toto oblečení užijete pro nejrůznější příležitosti, jak pro každodenní nošení, tak třeba na golf, nebo i jiné sporty… A protože vím, že se vám tyto věci líbí – opět jsem v butiku Sailor Tom nafotila novinky, věřím, že najdete inspiraci… :)

Oblečení v butiku Sailor Tom je v první řadě nesmírně pohodlné. Vše je ušité ze 100% bavlny a jak jsem si už měla možnost ověřit i na vlastní kůži :), opravdu se budete v těchto věcech cítit fajn.

Sailor Tom je chorvatská značka, která je charakteristická vlastním stylem – oblečení se nese v duchu yachtingové módy, užijí ji rozhodně všechny příznivci vodních sportů – na výlety člunem, jachtami, lodí – se takové věci hodí víc než dokonale!

Barevně je tato móda inspirovaná právě yachtingem – převažují tedy bílá, modrá, červená, proužky, jednoduché vzory. Typický je také čistý, uhlazený styl, límečky, polo šaty, polo trička – super také je, že se spolu dají jednotlivé kousky výborně vzájemně kombinovat.

Ale nemyslete – tyto věci užijete i pro jiné přiležitosti, než „jenom na loď“. Tento styl oblečení se hodí výborně třeba i na golf, nebo i pro běžné, denní nošení. Oceníte i nadčasovost takových věcí, protože právě „yachtingový styl“ z módy rozhodně nevychází…

Konkrétně, mě si nejvíc získaly hlavně dámské šaty – v butiku Sailor Tom jich mají skutečně veliký výběr – tyto šaty užijete opravdu pro každý den!

Určitě tu omrkněte i oblečení pro děti – to také stojí za to!

Pro holčičky krásné šatičky, trička…

…pro kluky tu mají také trička, mikiny, bundičky, ale super jsou i tyto roztomilé batůžky…

…a pro miminka – třeba krásná bodyčka!

Zkrátka, až půjdete po Orlí ulici v centru, zastavte se do obchůdku s modrou výlohou – stojí to za to! :)

Obchod Sailor Tom najdete na Orlí 12.

Na více fotek mrkněte také do fotogalerie! ;)

ODKAZ: SAILOR TOM / facebook