Novinky v butiku Amande na Minské!

Holky, butik Amande na Minské je plný krásných novinek! A že je zase o co stát! Tento obchůdek má totiž pořád co nabídnout, mrkněte na článek se spoustou fotek a přesvědčíte se o tom! ;)

Už roky platí, že butik Amande na Minské je jedním z těch nejlepších v Brně, co se nabídky originální módy týká. Mají tady vždycky doslova úžasný kousky, na který opravdu v běžných obchodech nenarazíte. Jsou to samé výjimečné a zajímavé věci, ze kterých je až těžké si vybrat. Já jsem tady z jejich nabídky vždycky doslova nadšená!

Určitě víte, že v Amande najdete v první řadě italské značky, je jich celá řada a stále přibývají nové a nové.  Koupíte zde oblečení například od brandů Sexy Woman, Imperial, Please, nebo od mé milované maďarské značky Sugarbird…

Stylově se jedná o sportovně – elegantní módu, kterou užijete v podstatě na jakékoliv příležitosti.

Vyberete si tu super džíny – ty jsou od značky Sexy Woman, perfektně sedí, jsou příjemné a hlavně, mají opět originální zpracování. Zaujaly mě hlavně potrhané džíny se spadeným sedem, přesně můj styl. ;)

Aktuálně jsou v kurzu opět neonové barvičky – takže tu najdete i věci buď přímo v neonových barvách, nebo s aplikacemi i obrázky. Na jaro vás takové oblečení krásně rozzáří!

Krásné jsou i šaty, jsou ve sportovním stylu, takže k nim klidně můžete vzít jako boty na podpatku, tak i tenisky.

Od značky Sugarbird tu pak pořídíte super šatičky, topy, dlouhé košile, které můžete nosit i jako šaty, nebo třeba tyto zajímavé kalhoty…

Stavte se sem mrknout, stojí to za to! A mimochodem, za návštěvu stojí i druhý butik, Amande 2, který je jen malý kousek odtud, na ulici Kallabova 2, tady nabízí více elegantní věci, krásné šaty, sukně, boty a hlavně, také boží oblečení pro pány! O tom, co tu aktuálně mají, vám napíšu už brzy. ;)

Na spoustu fotek krásných novinek z Amande se mrkněte i do fotogalerie! :)

Fashion Store Amande najdete na Minské 55.

ODKAZ: AMANDE / facebook