Novinky v butiku KOCCA

V prosinci jsem vám na blogu představila další brněnský butik s módou, který má – alespoň podle mě, rozhodně co nabídnout. Jmenuje se KOCCA, najdete ho na České a právě teď je tu k dostání fakt povedená kolekce! Stavila jsem se ji omrknout a nafotit, pro vaši inspiraci. Holky, bude se vám líbit!
 
Inspirace na hezké oblečení není nikdy dost, co říkáte, dámy? ;) Alespoň, já sama mám módu i coby koníček, ráda sleduji trendy, novinky, aktuální kolekce mých oblíbených brandů… Jedním z nich se stala i italská značka KOCCA, se kterou jsem se seznámila v podstatě nedávno, v prosinci, v brněnském, stejnojmenném butiku KOCCA.
Právě tato italská značka nabízí krásné a nesmírně ženské oblečení. Stylové, originální, přesně takové, jaké se mi líbí. Butik KOCCA jsem vám v prosinci na blogu představila a nyní, v lednu, jsem se sem vydala omrknout novinky, kterých je tu spoustu!
Aktuálně je tu k dostání už pre-kolekce jaro/léto a také úžasná kolekce kousků ideálních pro více okázalé a slavnostní příležitosti. V této době je v plném proudu také plesová sezóna – a právě v butiku KOCCA mají opravdu krásné šaty. Pokud hledáte jedinečné šaty, ve kterých budete nepřehlédnutelná, věřte, že tady si vyberete.
Několik krásných šatů, krátkých i dlouhých, jsem vám tu opět vyfotila oblečené na sobě, ať je vidíte v plné parádě. ;)
Kromě šatů si tu můžete vybrat i jiný společenský outfit, mají tu zajímavé košile, topy, halenky, sukně… Každý model nepostrádá propracované detaily, díky kterým jde ve všech přípradech o originální kousky.
Mají tu tak zajímavé věci, na které jinde v obchodech nenarazíte – třeba tyto šaty s flitry, nebo luxusní overal, který je mimochodem i neuvěřitelně pohodlný – no nejsou dokonalé? ;)
Zkrátka, butik KOCCA rozhoně stojí za návštěvu, tady si my, milovnice stylové a originální módy rozhodně vybereme! ;)
 

Spoustu fotek outfitů z butiku KOCCA si prohlédněte také ve fotogalerii.

Butik KOCCA najdete na České 26.

ODKAZ: KOCCA / facebook