Představuji: brněnský butik KOCCA!

Ráda bych vám dnes představila další zajímavý brněnský fashion butik, který má, holky, teda rozhodně co nabídnout! A povím vám, ani já o jeho existenci dlouho netušila – až nedávno jsem ho objevila a fakt jsem byla moc překvapená! Na své si tu přijdou hlavně milovnice elegantní italské módy – butik se jmenuje KOCCA, podle značky, kterou nabízí a já vám o něm napíšu něco víc… ;)

Sama mnohem častěji nakupuji oblečení právě v menších buticích, než v běžně známých řetězcích s módou. Mám v Brně pár svých oblíbených obchůdků, kde vím, že vždycky spolehlivě něco zajímavého a originálního najdu. Sama si potrpím na určitou osobitost svého vlastního stylu, zkrátka nechci ve směru oblékání zapadat do davu. Proto ráda vyhledávám zajímavé kousky, na které zkrátka „jen tak někde nenarazíte“.

Nedávno jsem v Brně, na České 26, objevila malý butik „KOCCA“ – který tu už prý pár let je. Vidíte a já o tom ani nevěděla… :) Což byla rozhodně chyba, protože tady mají úžasný věci!

A protože vám ráda předávám inspiraci a protože také vím, že vás právě téma „móda“ baví – přináším vám o tomto butiku více informací a také, fotek, ať máte představu, jakou parádu tu najdete. ;)

Butik KOCCA nabízí módu italské, stejnojmenné značky KOCCA, věřím že mnohým z vás bude už tento brand známý. Tuto značku najdete v ČR na jediném místě – a to právě v butiku na České.
Jedná se o elegantní a sportovně – elegantní věci, které jsou velmi ženské a zkrátka sluší.

Koupíte tu kousky pro běžné, denní nošení – topy, košile, trička, svetříky, kalhoty…

…ale i oblečení pro více okázalé příležitosti, třeba sukně, šaty, které můžete využít teď na vánoční večíky, nebo i velmi elegantní šaty, na plesy.

Butik nabízí i velice osobní přístup k zákazníkům. Není problém danou věc nechat upravit, nebo dokonce – nechat dovézt až k vám domů, což určitě oceníte, pokud se chystáte třeba na nějakou významnou akci, ples, večírek…

Holky, zkrátka, o tomto butiku rozhodně musíte vědět! ;)

Spoustu fotek outfitů z butiku KOCCA si prohlédněte také ve fotogalerii.

Butik KOCCA najdete na České 26.

ODKAZ: KOCCA / facebook