Novinky v Amande Store!

V mém oblíbeném butiku na Minské, v Amande Store, mají opět božské novinky! Spoustu krásných věcí hlavně od italských značek! Nedávno jsem tu pro vaši inspiraci opět nafotila spoustu outfitů – věřím, že se vám budou líbit! Víc v mé dnešní reportáži.
Butik, který je v Brně se svou nabídkou absolutní TOP? Za mě rozhodně Amande! Opravdu, s každými novinkami se tu ujistím, že co se módy týká, je tento butik absolutně nejvíc v kurzu. :) Najdete tu totiž vždy to, co je aktuální dobu nejvíc trendy – italské značky jsou totiž, co se módních hitů týká, vždy doslova napřed a je to poznat i na kolekcích.
Zkrátka, holky z Amande vědí, jak své zákaznice zaujmout a jak si je získat, alespoň co se mě týká, neskutečně se jim to povedlo. :) Já se totiž do Amande vždycky doslova těším, protože moc dobře vím, že tady pokaždé objevím něco, co přímo “nutně potřebuju”. :)
Troufla bych si až tvrdit, že co kousek, který tu koupíte, to jedinečná záležitost – nudu a šeď v tomto butiku opravdu rozhodně nečekejte!
Dokonce, některé modely jsou až lehounce extravagantní, což se mi moc líbí – a vy se takových kousků, milé dámy, také vůbec nebojte! Naopak – právě takovým outfitem skvěle vyjádříte osobitost vašeho vlastního stylu… :)
Já pro vaši inspiraci opět celou řadu zajímavých ouftitů nafotila – ať máte o aktuální nabídkce v Amande také přehled.
Super jsou tu teď krásné bundy, kabáty – věřte, že na takto propracované kousky v jiných obchodech nenarazíte.
Omrkněte také svetříky, topy, dlouhé kardigany…
…a samozřejmě také džíny, ty tady mají vždy super, hodně dobře sedí!
Jak se vám novinky z Amande líbí, vybraly byste si? Věřím, že určitě ANO! :)

Na spoustu fotek krásných novinek z Amande se mrkněte i do fotogalerie! :)

Fashion Store Amande najdete na Minské 55.

ODKAZ: AMANDE / facebook