Novinky pro děti v obchůdku Bambini Fashion!

Maminky, věřím, že vás opět potěší inspirace na krásné dětské oblečení! To jsem vám nafotila v obchůdku Bambini Fashion – najdete ho na Minské 55. Mají zde celou řadu novinek, krásných kousků pro kluky i holčičky. V tomto obchodě jsou navíc i velmi přijatelné ceny! Mrkněte na následující reportáž a inspirujte se! Věřím, že vás tyto hezké věci pro děti rozhodně osloví!

O obchůdku Bambini Fashion vám tu píši poměrně často – rozhodně si totiž zaslouží vaši pozornost. Výběr krásné módy pro děti je tu totiž opravdu pestrý! A co vás tu určitě také potěší, tak ceny – ty jsou totiž opravdu sympatické, navíc za tak hezké a originální kousky!

V obchůdku Bambini Fashion koupíte kvalitní oblečení pro děti, a to pro všechny příležitosti. Seženete tu pohodlné outfity pro každodenní nošení – já tu oceňuji i velký výběr tepláčků, teplákových souprav – zkrátka, přesně tyto věci vynosí všechny děti asi nejčastěji, že?

Super jsou i zmiňované soupravy – mikiny & tepláky, nebo nyní jsou tu k dispozici i kraťasy v setech s mikinami, nebo tričky. Moc fajn jsou i lehounké šusťákové bundičky – ty můžete koupit buď samostatně nebo v kombinaci s kalhotami. Pro nestále jarní počasí jsou přímo skvělé!

Pro holčičky tu mají aktuálně i krásné, nové šatičky, nebo sukně! Každý kousek je něčím zajímavý, propracovaný do posledního detailu.

Holčičky určitě ocení i různé aplikace, zdobení, nebo obrázky!

Skvělé jsou i použité matierály, velmi příjemné, komfortní a zároveň i funkční. Je myšleno na to, aby se děti v daných věcech cítily v první řadě příjemně a v pohodlí.

Určitě tu omrkněte i denimovou módu, džínů mají super výběr, pro kluky i holčičky.

Nízké ceny se týkají í denimu – pro vaši představu, džíny tu koupíte již od 470,-, což je opravdu super!

Co se pak týká velikostí – výběr je opravdu pestrý, pořídíte zde věci pro děti od cca 1 roku věku do 13 let.

Mimochodem, v obchůdku Bambini Fashion pak koupíte i dětské kožené botičky!

Boty mají zdravotní atestaci, jsou výborně ušité a mimo to, určitě oceníte i moc hezký design.

Zastavte se do obchodu Bambini Fashion, nová kolekce je nádherná a zaslouží si, abyste ji viděli! A za tak super ceny tu rozhodně i dobře nakoupíte. :)

Obchod Bambini Fashion najdete na Minské 55 v Brně.

ODKAZ: BAMBINI FASHION / facebook
ODKAZ: BAMBINI FASHION / instagram