Novinky od Trioly!

Musím sama uznat, že jsem si prádlo, konkrétně podprsenky od české značky Triola moc oblíbila, skvěle sedí a mimo to i krásně vypadají. Proto vám ráda právě od Trioly přináším inspiraci a tipy na jedinečné novinky, které můžete v obchodech Triola pořídit. Mrkněte na následující článek se spoustou fotek!

Dobře padnoucí spodní prádlo dává nám, ženám, pocity sebejistoty, půvabu a smyslnosti – v tom mi jistě dámy dáte za pravdu. Zkrátka, prádlo, hlavně podprsenky, bychom proto měly vybírat dobře a hlavně s ohledem na správnou velikost.

 

Já vám už poměrně dlouho na svém blogu doporučuji prádlo od české značky Triola – určitě ji mnohé dobře znáte. Sama jsem si podprsenky od Trioly zamilovala – hlavně ty v balkonovém střihu. Vytvoří opravdu nádherný dekolt s plnými tvary.

Na Triole je mi sympatická i špičková kvalita a krásný design. I když se jedná o značku, která vznikla dnes už v dávné historii (a to až v roce 1919!), styl i zpracování prádla jdou s dobou a v nabídce jsou dnes opravdu vysoce módní a stylové kousky, které se skutečně vyrovnají i prádlu od světově proslulých brandů.

Já sama – pokud to má smysl, vždy raději podpořím české značky a Triola je jednou z nich. Dámy, vyzkoušejte prádlo od Trioly také – věřím, že se zamilujete!
Skvělé také je, že prádlu v obchodech Triola opravdu rozumí a moc rádi vám tu vždy poradí, pomohou a budou se vám skutečně věnovat, což v mnoha jiných obchodech s prádlem rozhodně není samozřejmostí. A to hlavní – určí vám zde správnou velikost podprsenky, což je naprosto zásadní.

Já jsem vám v obchodě Triola v Brně na Orlí nafotila krásné novinky – a to jak z řady podprsenek, tak i nočních košilek, pyžam, nebo županů – i takové věci tu jsou k sehnání!

Mně osobně se nejvíc líbila tentokrát tato pudrovo – černá podprsenky od Trioly ve zmiňovaném balkonovém střihu. Je zde k dostání ještě v několika jiných barevných variantách.

Krásná je i tato podprsenka Dorina v zářivě červené barvě, vypadá neodolatelně a svůdně!

Velmi sexy je pak i tato podprsenka z transparentního materiálu, s důmyslným překrytím bradavek.

Dámy,  jinak v obchodě Triola pořídíte i stahovací prádlo! Skvělou službu prokáže třeba pod šaty – mám vyzkoušeno a funguje to. :)

Vyfotila jsem vám zde třeba tuto stahovací sukni, je velmi příjemná a vykouzlí vám neodolatelné křivky.

Mimochodem, prádlo od Trioly můžete objednávat také přes eshop – výhodou je, že vyzvednete na prodejně s možností vyzkoušení i vrácení zboží, to vše ZDARMA. Na eshopu si také můžete zjistit dostupnost zboží na prodejnách, je zde aktivní chat, takže vám zde hned poradí.

Obchody TRIOLA najdete v Brně na Orlí 20 a pak také v Avion Shopping Parku.

ODKAZ: TRIOLA / web, eshop
ODKAZ: TRIOLA / facebook
ODKAZ: TRIOLA / instagram