Novinky a zimní výprodej v obchodě Original Marines

Maminky, opět tu mám inspiraci pro vás a vaše děti! Pokud chcete své ratolesti pořídit nějaký ten krásný kousek oblečení, je nyní naprosto ideální příležitost! V obchodě Original Marines v Galerii Vaňkovka probíhají totiž nyní velké slevy a výprodeje, a to až do výše 50%! A slevy jsou zde na veškeré zboží! Nafotila jsem vám zde pár kousků pro inspiraci – mrkněte v následujícím článku.

Značka Original Marines se v ohledu dětského oblečení těší velké a mnohaleté oblibě a není se ani čemu divit. Dětská móda této značky je opravdu nádherná, barevná, rozmanitá a hlavně, i velice kvalitní. Já vám oblečení pro děti od Original Marines doporučuji už dlouho a stále si za touto značkou stojím. Když byli mí synové menší, kupovali jsme oblečení hlavně právě v obchodech Original Marines.

Obchod Original Marines najdete v Brně pouze v Galerii Vaňkovka (v přízemí) a pozor – jak píšu v úvodu, aktuálně zde probíhají velké slevy a výprodeje! Což si rozhodně nenechejte ujít, můžete tu pořídit opravdu nádherné věci za velice sympatické ceny.

Slevy zde jsou totiž na veškeré zboží, a to až do výše 50%, což se na výslední ceně skutečně projeví.

Se slevou 30% zde koupíte oblečení a doplňky z nové kolekce a slevy až do 50% se týkají mnoha dalšího označeného zboží. A výběr je zde opravdu velmi pestrý! Slevy tu budou určitě během celého ledna, ale pospěšte si, ať vám ty super kousky neutečou. ;)

Z čeho můžete vybírat? Asi nejvíc vám řeknou fotky – mrkněte!

Velký výběr je zde tepláčků a teplákových souprav, přece jenom, právě tyto věci užijí děti snad nejvíc.

V obchodě Original Marines pořídíte i krásné džíny, a to jak pro malé děti, tak i pro ty starší.

Já tu pokaždé obdivuji nádherné oblečení pro holčičky, hlavně všechny tu sukýnky, šaty…opravdu paráda!

Slevy se týkají také zimních a přechodových bund, které se stále mohou hodit.

V nabídce jsou i krásné kousky pro miminka, overaly, bodyčka, nebo i celé komplety.

A výhodněji tu koupíte třeba i dětská pyžamka…

…ponožky…

…nebo čepice a další doplňky.

Určitě se právě do obchodu Original Marines nyní stavte, vyplatí se to! Máte jedinečnou šanci nakoupit pro děti spoustu super věcí za nízké ceny!

Obchod Original Marines najdete v Brně v Galerii Vaňkovka.

ODKAZ: ORIGINAL MARINES / facebook
ODKAZ: ORIGINAL MARINES / web

ODKAZ: ORIGINAL MARINES / instagram