Novinky (nejen) pro běhání v prodejně TRIEXPERT!

Taky patříte k fanouškům běhání? Běh je sport, který má mnoho přínosů – alespoň, já to tak vnímám. Běháním děláte něco pro své zdraví, zlepšujete kondici a mimo jiné, třeba si i skvěle vyčistíte hlavu… ;) A že se už v zimě, kdy je chladněji, venku běhat nedá? Rozhodně to není pravda – stačí se jen dobře vybavit, zvolit správné oblečení! A právě o vhodném oblečení na běhání – pro aktuální období – bude i tento můj článek. Mám pro vás totiž inspiraci z aktuální kolekce (nejen) na běhání z obchodu TRIEXPERT!

Pokud někde v Brně běhání a všemu kolem skutečně rozumí, je to rozhodně právě prodejna TRIEXPERT. Koupíte tu kvalitní běžecké boty (pro zajímavost, provádí tu i tzv. diagnostiku došlapu, díky které vám vyberou vhodnou botu – více v mé reportáži ZDE). Super je tu výběr běžeckého oblečení, doplňků a mimo jiné, TRIEXPERT organizuje také tréninky běhání, závody, zkrátka, pokud rádi běháte, rozhodně musíte tuto značku a obchod znát… :)

A protože běhání venku je skutečně celoroční záležitost a chladnější počasí rozhodně není překážkou, stavila jsem se tu nedávno nafotit pro inspiraci vám, fanouškům běhání, novinky z řady  běžeckého oblečení a bot. Mají tu aktuálně novou kolekci a je z čeho vybírat… :)

Oblečení na běhání musí být v první řadě funkční, to znamená, že musí mít určité termoregulační vlastnosti – mělo by zahřát, ale zároveň byste se v něm neměli přehnaně potit. Důležitá je i abosorbce potu a propustnost.

Pokud běháte v chladnějším počasí, je určitě fajn věci vrstvit – a vzít si na sebe třeba lehkou bundu, nebo vestu, která je nepropustná, neprofoukne a je vám díky ní teplo, a to i v případě, že se při běhání spotíte.

V obchodě TRIEXPERT jsem vám pro inspiraci nafotila několik outfitů na běhání, které se mohou právě v chladnějším počasí hodit.

Běžecké oblečení kromě toho, že je funkční, může i dobře vypadat – stačí si vybrat jednotlivé kousky tak, aby k sobě barevně ladily. V TRIEXPERT mají super výběr – koupíte tu kompletní outfit na běhání a k němu si můžete vybrat samozřejmě i nové boty. ;)

Hodit by se Vám mohly i další doplňkové věci – čelenky, čepice, rukavice, ponožky, nebo třeba čelovky a lahve na pití…

Najdete tu i funkční podvlíkací kousky, prádlo – ve kterém vám při běhání rozhodně chladno nebude. A mimochodem, právě tyto věci, oblečení, doplňky, můžete využít nejen pro běh, ale skvěle je užijete třeba i na běžkách!

Mrkněte na spoustu fotek z obchodu TRIEXPERT také do fotogalerie!

Prodejnu TRIEXPERT najdete v Brně, na ulici Milady Horákové 20.

ODKAZ: TRIEXPERT / web, eshop
ODKAZ: TRIEXPERT / facebook