Novinky a velké slevy v obchodě IOAMO na Kobližné!

Už dlouho tu nebyla inspirace na originální a stylové kabelky, peněženky…co říkáte? :) V dnešním článku mám pro vás velký fotoreport krásných novinek z obchodu IOAMO! Pořídíte zde právě krásné kabelky od několika značek, mimochodem, na kabelky italské značky Ioamo tu jsou 50% slevy, stojí za to využít! Čtěte dál… 

Kam v Brně pro zajímavé, originální a kvalitní kabelky? I na toto téma mi od vás často chodí dotazy – a mým tipem je právě obchůdek IOAMO, který najdete v centru Brna, na Kobližné 3 (vchod z Kozí ulice, proti Baru, který neexistuje).

V tomto obchodě koupíte stylově velmi zajímavé kabelky italské značky Ioamo – mimochodem, právě na všechny kousky tohoto brandu zde aktuálně probíhá sleva 50%, a to až do vyprodání zásob. Máte tak jedinečnou příležitost koupit tyto krásné kabelky za opravdu skvělé ceny!

Kabelky Ioamo jsou variabilní, zpracované z unikátního materiálu. Ten se jmenuje EVA a je opravdu úžasný! Na dotek přijemný, lehounký, ovšem velice pevný, kabelky opravdu “něco vydrží”! ;) Navíc, tento materiál je i snadno udržovatelný, omyvatelný, tudíž vaše kabelka bude stále jako nová.

Kabelky IOAMO jsou navíc v úžasných barvách a celkově je jejich design skvělý právě pro aktuální letní období.

Ovšem, kromě kabelek IOAMO koupíte v tomto obchodě i kabelky a peněženky od jiných značek. Za pozornost pak rozhodně stojí česká značka VUCH!

Značka VUCH je nesmírně oblíbená v české módní branži, a to zejména díky pestrému designu, přijatelným cenám, kvalitnímu zpracovaní a samozřejmě, i tuzemské tvorbě na pozadí, kterou jistě rádi všichni podporujeme!

Značka VUCH vznikla v roce 2015 v Chrudimi a nabízí koženkové, ale i kožené peněženky, batohy, tašky, kabelky…

Zajímavé jsou právě peněženky, v hravém, barevném a celkově osobitém designu. Peněženky jsou zde jak z koženky, tak tu najdete i ty z kůže.

Mimo to pak značka Vuch nabízí i další doplňky – v obchodě IOAMO pak pořídíte třeba barevné ponožky, šperky ze stříbra a chirurgické oceli, sluneční brýle…

…ale i laky na nehty, nebo balzámy na rty!

Novou značkou, jejíž kabelky a peněženky jsou v obchodě IOAMO také k dostání, je pak španělský brand ANEKKE! 

Anekke je španělská, designérská rodinná firma, která navrhuje a vyrábí opravdu jedinečné kabelky, peněženky, batůžky a další doplňky, ve zcela charakteristickém vintage designu. 

Každý kousek této značky je zcela osobitý, s propracovanými detaily, zdobením, výšivkami, aplikacemi, nebo obrázky… Charakteristické jsou pro tuto značku úžasné motivy panenek, které se objevují na mnoha kouscích.

Kabelky, peněženky, ale i další doplňky Anekke jsou doslova malým uměleckým dílem, které budete s láskou nosit.

V obchodě IOAMO mají teď opravdu mnoho kousků, které stojí za to vidět…stavte se sem! :) A určitě využijte i velké slevy 50% na kabelky Ioamo!

Obchod IOAMO najdete na Kobližné 3, vchod z ulice Kozí, proti Baru, který neexistuje

ODKAZ: IOAMO / web, eshop

ODKAZ: IOAMO / facebook

ODKAZ: IOAMO / instagram