Novinky a slevy v pfb Concept Store!

Leden se nese ve znamení slev a výprodejů – a nejinak je tomu i v multibrandovém obchodě pfb Concept Store na Panské! Mají tu opravdu velké slevy, třeba věci od mé oblíbené značky Karl Lagerfeld tu koupíte o 50% levněji, což se na výsledné ceně už hodně projeví. ;) Mimo to je zde už i pár vlaštovek z nové kolekce – třeba super kousky od značky Hugo Boss! To nejlepší z výprodejů – právě od Karla Lagerfelda a novinky Hugo Boss jsem vám zde i nedávno nafotila – mrkněte v následující reportáži. 

Leden je ideální doba na to udělat si radost – něčím hezkým na sebe a za super cenu! Všude jsou totiž velké slevy a výprodeje, takže se nákupy i vyplatí.

Opravdu velké slevy jsou – a to až do vyprodání zásob – i v mém oblíbeném brněnském multibrandovém butiku, v pfb Concept Store na Panské.
Jak už jistě víte, pokud můj blog pravidelně sledujete, koupíte tu krásné věci od celé řady značek zvučných jmen – věřím, že vám je nemusím už ani předstatovat. :)

Tou NEJ je pro mě zde rozhodně Karl Lagerfeld! Módu od „Karla“ miluji už roky, je mi blízký styl, barvy, střihy a lehký nádech výstřednosti. Věci od této značky nepatří k nejlevnějším, ovšem teď je máte možnost koupit v pfb Concept Store na Panské za super ceny!

Právě na značku Karl Lagerfeld je zde nyní stále 50% sleva – a to se na konečné ceně opravdu projeví.

Slevy platí jak na oblečení, tak i na boty, nebo kabelky! Tak si pospěště, dámy, o tyhle věci za super ceny tu bude jistě velký zájem!

Slevy tu jsou ale i na další značky – takže rozhodně stojí za to se sem zastavit a vše pořádně omrknout. ;) Kromě oblečení tu jsou i krásné boty, nebo kabelky a prádlo!

Nafotila jsem vám ovšem i první novinky od značky Hugo Boss! Jsou to hlavně krásné kostýmky, kabáty, nebo šaty. Tato značka je mi upřímně stále bližší, vše dokonale sedí a úžasné jsou i použité materiály!

Zaujaly mě hlavně kalhotové kostýmky, dají se nosit jak do práce, tak v podstatě kamkoliv, skvěle se k nim hodí třeba i tenisky.

Tak co říkáte, krásné věci, že? A ty slevy zde opravdu stojí za to!

Na více fotek se detailně podívejte také do fotogalerie. ;)

pfb CONCEPT STORE najdete v Brně na Panské 12.

ODKAZ: pfb CONCEPT STORE BRNO / eshop

ODKAZ: pfb CONCEPT STORE BRNO / web
ODKAZ: pfb CONCEPT STORE BRNO / facebook
ODKAZ: pfb CONCEPT STORE BRNO / instagram