Novinky a slevy v obchodě DIESEL!

Obchody už máme po koronavirové krizi opět otevřené a plní se také zajímavými novinkami! Platí to i pro obchod značky DIESEL v Galerii Vaňkovka – je tu mnoho krásných kousků z jarní kolekce a také opravdu velké slevy na celou řadu věcí, které stojí za to! Já se sem nedávno stavila a několik outfitů z nové řady jsem vám nafotila pro inspiraci – mrkněte v následujícím článku. ;)
Musím uznat, že nová kolekce se letos značce Diesel obzvláště povedla! Opět v ní nechybí zajímavé střihy, perfektně padnoucí džíny, krásné topy a vzhledem k blížícímu se létu také boží kraťásky, sukně, šaty, nebo tílka… A jak tomu bývá u značky Diesel, co věc, to jedinečný kousek, ve kterém rozhodně nezapadnete do davu!
Letos si návrháři Dieselu dali opravdu záležet a vytvořili moc hezké jarní až letní věci, které nepostrádají punc originality a ve kterých se zároveň budete cítit skvěle.
Zaujaly mě hlavně krásná tílka a trička s nejrůznějším řasením, možností vázání cípů, s kombinacemi řetízků, které daný kousek dělají zajímavým… Mají zde mnoho variant a barev!
Co se právě barev týká, tak opět platí, že převládají klasické barvy Dieselu – černá a bílá, které jsou nadčasové, dobře se kombinují a sluší snad všem.
Černou a bílou pak doplňují kousky v zářivě neonových tónech – nechybí fosforově žlutá, oranžová, zelená. Neon se už několik sezón po sobě drží a stále patří k oblíbených jarním a letním barvám. A i já tyto „zářivky“ miluju!
Pro značku Diesel jsou ovšem v první řadě charakteristické denimové věci – hlavně džíny, pro jaro a léto pak i kraťásky. I těch mají v obchodě ve Vaňkovce super výběr – v ohledu džínů opět mnoho střihů a barev, já nedám dopustit na jejich Fayza střih, ten je absolutní TOP! Moc pohodlný a sluší snad každé postavě.
Omrkněte i kraťásky – i ty mají povedené, dobře sedí a opět mají víc barevných variant.
A za pozornost zde stojí i nová kolekce moc pohodlných botiček značky Melissa – mají boží botky i pro malé holčičky!
Ještě bych chtěla zmínit jednu zajímavost – v obchodě DIESEL ve Vaňkovce mají k dostání také denimovou „teens kolekci“ ve velikosti 12-16 let. Tyto džíny pak odpovídají dámskému číslování 24-29. Ovšem, co je super, tak džíny v této kolekci jsou výrazně levnější, než ty v klasické dámské, tak se zde na to zeptejte, ty ceny jsou opravdu výrazně nižší. ;)
Jak jsem zmínila v úvodu, v obchodě DIESEL také stále probíhají velké slevy – jaké konkrétně?
Slevy tu jsou na vybrané kousky z kolekce jaro / léto 2020, a to 20-50%, slevy se týkají také tenisek. Na starší kolekci jsou pak slevy dokonce 60-70%, tak toho využijte!
Stavte se do Dieselu mrknout, je tu rozhodně z čeho vybírat a ty slevy také nejsou „k zahození“! ;)
Obchod Diesel najdete v Galerii Vaňkovka v prvním patře.
Víc fotek si prohlédněte také ve fotogalerii!