Novinka v TAWANu – masáž Office Therapy – to nejlepší pro mě:)

V brněnském centru thajských masaží – TAWAN – nyní můžete vyzkoušet dvě nové masáže. To jsme si přece nemohly nechat ujít:)

Photo-21.08.14-10-30-38-1024x1024

Novinkami, které tu můžete otestovat, jsou masáže KOMBI a OFFICE THERAPY. Tu první – KOMBI – která kombinuje dvě nejoblíbenější thajské masáže – classic a aroma oil – vyzkoušela už Tereza a byla nadšená! Mimochodem, její dojmy si můžete přečíst – ZDE.

Já jsem se chystala na druhou – masáž OFFICE THERAPY a opravdu, moooc jsem se těšila. Bohužel, přes všechny možné komplikace a časové vytížení, jsem se na masáž dostala až nyní. A musím uznat – byla opravdu skvělá:)

Jak už název napovídá, jedná se o masáž zaměřenou pro ty lidi, kteří vykonávají z větší části sedavé zaměstnání a právě několikahodinová, častá práce v poloze v sedě zádům moc neprospívá, což každopádně můžu potvrdit i já. Denně sedím u počítače skoro 5 hodin a cítím, že právě toto způsobuje ztuhlost mé krční páteře, se kterou mám největší problémy už několik let. A díky své vysoké postavě se nějak intuitivně také pořád hrbím, i v sedě, takže bolesti zad se objevují často i v oblasti beder… Je mi jasné, že bych se měla víc hýbat a více cvičit, ale bohužel, na to mi už nezbývá čas. Pak už je na řadě jen masáž – a právě masáž OFFICE THERAPY je tím ideálním pro mě – a tedy i pro Vás, co vedete obdobný způsob života:)

tawan1

 A v čem je právě tato masáž jedinečná? Myslím, že její název mluví už za hodně, ale popíšu Vám, o co přesně jde:

Jedná se o olejovou masáž zaměřenou především na záda, šíji a krk, tedy na ty partie, které při sedavém způsobu života dostávají nejvíc zabrat. Na úvod si vyberete jeden ze čtyř olejů, kterým Vám Thajka masáž provede – mě nejvíc oslovil ten s vůní lemon grass. Tuto vůni miluji absolutně všude, je svěží, hodně aromatická a připomíná mi exotické destinace.

Většinu masáže ležíte na břiše. Masáž se zaměřuje právě hlavně na záda, ale také zadní část nohou – stehna, nebo lýtka, nezůstanou „ochuzena“:) Při sedavém zaměstnání jsou totiž i nohy zatížené a hůř se prokrvují. Co jsem si vyloženě užila – byla masáž chodidel, to byla opravdu paráda!

Zkušené masérky opravdu dokáží během masáže poznat, jaký problém Vás trápí – v mém případě to byla hodně ztuhlá šíje. Její rozmasírovaní – upřímně – moc příjemné nebylo, dokonce i bolelo, ale věděla jsem, že to tak musí být, abych se cítila lépe. A opravdu, po masáži jsem měla okamžitě pocit, že daná oblast je mnohem víc uvolněná!

Thajka masáž provádí k závěru celým tělem a svou vlastní váhou, s čímž se setkáte pouze u thajských masáží. Různé „cviky“, kdy Vás napíná, přetáčí, nebo si na Vás dokonce lehá, mám moc ráda, vždy cítím, že to je přesně to, co potřebuji!

Masáž opravdu vřele doporučuji – zvláště Vám všem, kdo z věší části dne sedíte. Rozdíl a velké uvolnění pocítíte okamžitě!:)

Více si o úžasném světě thajských masáží – THAI MASSAGE CENTRU TAWAN přečtěte u nás na blogu:

TAWAN by Cool Brno Blog

ODKAZ: TAWAN/WEB
ODKAZ: TAWAN/FACEBOOK