Novinka v Brně – privátní sauna Sauna House!

Chodíte rádi do sauny? ;) Saunování je nejen skvělá věc pro relax a oddech, ale zároveň pravidelné saunování posiluje imunitu, vyplavuje z těla škodlivé látky a celkově je to zdraví prospěšné. Což hlavně teď, v době, kdy řádí chřipkové epidemie, je minimálně dobré vědět. ;) Pokud ale nemusíte velké veřejné sauny a raději si saunování užijete v soukromí, třeba s partnerem, nebo přáteli, musím vám napsat o novince – privátní finské sauně Sauna House! Najdete ji v Brně na Purkyňově 8 a dnes vám ji na blogu představím…

Nastavit si pravidelné saunování coby součást své životosprávy je rozhodně správné rozhodnutí. Obecně je známé, že právě pobyt v sauně je celkově pro naše zdraví velice prospěšný.

Saunováním se z těla vyplavují toxické a škodlivé látky, zlepšuje se prokrvování pokožky a celkově se podporuje správné fungování imunitního systému. Věděli jste, že pravidelné saunování snižuje toxické látky o 21,3 % a pot vyplavený saunováním obsahuje 6x více toxinů, nečistot a tuku, než “obyčejný pot”?
Navíc – saunování nás doslova nabíjí novou energií a zbavuje nás únavy. A to je skutečnost, která platí kdykoliv do sauny jdete, ať už je to v zimě, nebo v létě.

A hlavně! V aktuálním období pravidelně řádí nejrůznější nemoci, chřipková epidemie je na vzestupu, takže to chce o své zdraví pořádně pečovat – a jednou z cest může být právě i saunování.

Kam do sauny v Brně? Možností je určitě víc, já vám ale dnes chci napsat o jedné novince, kterou ocení a uvítají hlavně všichni ti, kdo nemají rádi přeplněné sauny, kde si pořádně není ani kam sednout… Od loňského podzimu je totiž na Purkyňově 8 otevřená zcela nová, privátní finská sauna Sauna House, kde si saunování vychutnáte a užijete v pohodě a hlavně, naprosto v soukromí!

Kapacita této příjemné a moderní sauny jsou totiž maximálně 4 osoby – je to celé tedy vytvořené tak, že si tu saunování užijete jen s tím, s kým opravdu chcete. ;) 
Saunu si totiž můžete pronajmout – na 110 minut a je zcela na vás, zda tu budete sami, nebo vezmete partnera, nebo přátelé. Což je hlavní výhodou této sauny. 

Super je i poloha – Sauna House se nachází v prostorách domu, na zahradě – a právě i zahradu můžete nerušeně využívat, pro odpočinek a teď v zimě i pro zchlazení. 

Další zajímavostí, která je rozhodně přidanou hodnotou celé koncepce Sauna House, je skutečnost, že se sauna nachází v rámci stejného objektu, kde najdete oblíbené brněnské jógové studio Yoga House. Takže – návštěvu sauny můžete spojit i se cvičením jógy, kdy si pod odcvičené lekci můžete s kamarádkami zajít do sauny, což je rozhodně super relax!

Sauna v Sauna House je v provozu každý den kromě soboty, vždy od 16. hodiny do 22. hodiny, v pátek pak od 12:00 do 22:00.
Saunu je rozhodně dobré si předem rezervovat, ať máte saunování předem domluvené. Pro rezervaci pak použijte přímo rezervační systém, nebo si saunu můžete rezervovat i telefonicky na čísle 605 251 662.

Sauna House najdete na Purkyňově 8.

Na více fotek mrkněte také do fotogalerie. ;)

ODKAZ: SAUNA HOUSE / web
ODKAZ: SAUNA HOUSE / facebook
ODKAZ: SAUNA HOUSE / instagram