Novinka v Brně – kamenná prodejna Přírodní lékárna

Ráda bych vám představila jednu zajímavou novinku v Brně! Jedná se o kamennou prodejnu Přírodní lékárna, která je asi měsíc nově otevřená v Králově Poli, na ulici U Červeného mlýna. Eshop www.prirodnilekarna.cz budete možná již znát – funguje totiž už dlouho. Co přesně Přírodní lékárna nabízí? Jak sám její název napovídá – v sortimentu jsou přírodní výživové doplňky, vitamíny, přírodní kosmetika, produkty z léčivých hub, bylinné tinktury a hlavně – produkty východní medicíny, které jsou pro svůj příznivý a prokázaný účinek na naše zdraví často vyhledávané. Produkty východní medicíny jsou i určitou specialitou Přírodní lékárny a věřte – jinde je v takto široké nabídce nenajdete. Víc o Přírodní lékárně a nabídce v následujícím článku…

Začnu mým osobní vztahem k přírodní cestě v ohledu péče o naše zdraví. Mám k ní totiž opravdu blízko, a to už od mého dětství. Můj tatínek byl lékař, ovšem mimo klasickou medicínu byl velkým odborníkem také na medicínu východní. Měl své školící centrum, vyučoval akupunkturu, akupresuru a další východní lékařské praktiky a obecně se o východní medicínu velmi zajímal, a to i včetně účinnosti mnoha jedinečných preparátů a přípravků. Moje maminka měla obchod se zdravou výživou, kde jsem měla také možnost se s mnoha zajímavými přírodními produkty seznámit.

V duchu přírodní péče o naše zdraví jsem tedy vyrůstala a dodnes je mi tato filozofie velice blízká. Přírodní cestou se snažím jít i v ohledu péče o mé děti a vždy, když se objeví nějaký problém, raději dříve volím přírodní produkty před klasickými léky. Nejednou jsem si ověřila, že síla bylinek, bylinných směsí, léčivých hub…je neuvěřitelná a dokáže velké věci.

Pokud jste na tom s přístupem ke svému zdraví a prevenci stejně – a přírodní produkty v tomto ohledu vás zajímají, určitě byste měli vědět o zmiňované novince v Brně – o nové kamenné prodejně Přírodní lékárny. 
Eshop www.prirodnilekarna.cz funguje již dlouho, nicméně nyní máte možnost si produkty vybrat i v nové kamenné prodejně.

Co přesně Přírodní lékárna nabízí – v kamenné prodejně i na eshopu?
Jak sám název napovídá, sortiment tvoří přírodní výživové doplňky a vitamíny, dále zde najdete přípravky z léčivých hub, které jsou velice účinné a přínosné pro naše zdraví – těmto produktům se budu určitě věnovat více v některém ze svých následujících článků.

Dále zde koupíte bylinné tinktury – sama mám s nimi bohaté zkušenosti a také potvrzuji, že jsou skvělé! Třeba tinktura z lichořeřišnice je známé „přírodní antibiotikum“ a dokáže účinně bojovat s mnoha infekcemi v těle.

Přírodní lékárna se ovšem zaměřuje také právě na východní medicínu a nabízí celou řadu unikátních produktů – ať už jednotlivé byliny, bylinné směsi, léčivé houby, tinktury, balzámy, oleje…
Východní medicína je skutečně uznávanou již po mnoho let, a to díky jedinečným léčebným přístupům a také pro zmiňované přírodní preparáty, které jsou pro lidské zdraví nesmírně přínosné.
Východní medicína je opět téma vhodné k širšímu pojetí – a pokud bude i z vaší strany zájem, ráda se mu budu věnovat více v dalších článcích.

Přírodní lékárna pak také nabízí bylinné čaje a čajové směsi, přírodní kosmetiku, přírodní dekorativní kosmetiku, produkty s certifikací Demeter…

…a velkou zajímavostí je pak i jejich vlastní značky SYBIL! Jedná se o jednodruhové výživové doplňky a vitamíny, které se vyrábí z nejkvalitnějších surovin – výroba je v ČR. Tyto produkty se vyznačují vynikající vstřebatelností a také vysokou koncentrací účinných látek.

V prodejně Přírodní lékárny vám samozřejmě vždy ochotně poradí při výběru, pomohou vám najít produkt vhodný přesně pro vás.
Pokud i vy pečujete o své zdraví a zdraví svých blízkých v duchu přírodní medicíny, je určitě dobré Přírodní lékárnu znát. Mají skutečně velmi pestrý sortiment – a to zejména v ohledu východní medicíny. 

Kamennou prodejnu Přírodní lékárna najdete v Brně v Králově Poli, na ulici U Červeného mlýna 661/14.

ODKAZ: PŘÍRODNÍ LÉKARNA / web, eshop
ODKAZ: PŘÍRODNÍ LÉKÁRNA / facebook
ODKAZ: PŘÍRODNÍ LÉKARNA / instagram