Nové wellness Atlantis v Brně – jaké služby tu pro vás jsou?

Jak jsem vás už informovala, v Brně, respektive v Rozdrojovicích kousíček u Brna, máme zbrusu nové a vskutku nádherné wellness Atlantis. Toto wellness nabízí na opravu velkém prostranství širokou škálu služeb – je tu překrásný a teplý bazén, saunový svět, relaxační zóny a oceníte třeba i možnost hlídání dětí… ;) Právě o službách v tomto novém wellness vám chci napsat něco víc. Máte se zde totiž skutečně na co těšit!

Nové wellness Atlantis je otevřené jen chvíli, asi měsíc – a stále si zaslouží víc pozornosti. Upřímně, já jsem zde byla doslova nadšená – je to tu překrásné a co tu každopádně oceníte, je velký prostor!

Myslím, že právě ty velké a rozsáhlé prostory dělají toto wellness rovněž unikátní. Nemusíte se tu obávat velkých davů lidí, stále si tu najdete osobní soukromí, pohodu a relax – zkrátka, přesně tak to má ve správném wellness centru být.

Jak jsem nastínila v úvodu, určitě stojí za představení kompletní portfolio služeb, které ve wellness Atlantis již nyní můžete využívat.

Opravdu nádherný je vnitřní vířivý relaxační bazén s odpočinkovou zónou – opět je zde dostatek prostoru, který vám zaručí soukromí a pohodu. Přímo z bazénu je výhled i na venkovní jezírko a relaxační zahradu. Zajímavostí je pak i prosklená podvodní část bazénu, která je vidět z vedlejšího baru. Sem si můžete zajít na nějaký dobrý drink. ;)

Určitě tu vyzkoušejte i venkovní vířivku s kapacitou až 8 osob. Z vířivky je opět skvělý výhled do zahrady a na vodopád. Vířivka má příjemně teplou vodu, budete se zde cítit skvěle!

Rozsáhlý je i saunový svět, kde naleznete celkem 7 druhů saun!
Nechybí zde oblíbená finská sauna typická vysokou teplotou a nízkou vlhkostí. Oblíbená je i solná sauna, inhalace soli je pro organismus obzvláště prospěšná.

Vysokou vlhkost nabízí pak parní sauna, působení je páry je skvělé na detoxikaci organismu.
Já osobně nejvíc miluji bylinkovou saunu, kde je to krásně provoněné bylinkovými esencemi. Skvělé coby prevence respiračních onemocnění!

Největší je zde pak ceremoniální sauna, zde je do 15:00 hodin teplota sauny upravena na 60°C, je tedy vhodná i pro dětské návštěvníky. Poté se teplota zvýší a následně zde budou probíhat ceremoniály se saunovým mistrem, zaměřenými na odpočinek těla i ducha.

Odpočinout si můžete také v tepidáriu, kde dochází k příjemnému prohřátí celého těla.

Ochladit se lze pak ve venkovní ochlazovací řece, v některé ze zážitkových sprch, je tu i ochlazovací vědro, nebo ledová kašna, či diskrétní ochlazovací bazénky.

V celém areálu se pak nachází několik relaxační zón, kde můžete nerušeně odpočívat – ať už uvnitř, nebo venku – třeba u zabudovaného ohniště, nebo u venkovního jezírka s vodopádem.

Občerstvit se tu můžete také ve stylovém fresh baru!

Nabídka služeb je zde opravdu velice pestrá – ocenit můžete i solárium, můžete si zajít na kosmetické ošetření do beauty studia a také, dopřejte si i masáž!

Zkrátka, k dokonalé relaxaci a odpočinku vám tu určitě nic chybět nebude.

Za mě opravdu skvělou službou je i možnost hlídání dětí!
Najdete zde totiž i krásně vybavenou dětskou herničku, kam můžete svěřit své děti, zatímco si půjdete odpočinout. O děti tu bude postaráno, věnovat se jim bude animátor. Děti do 12 let můžou do spa  pouze od 9 – 15.00.

Hotel & wellness Atlantis najdete v Rozdrojovicích u Brna na adrese Brána 177.

ODKAZ: WELLNESS ATLANTIS / web
ODKAZ: WELLNESS ATLANTIS / facebook
ODKAZ: WELLNESS ATLANTIS / instagram