Nová kolekce v butiku Vimini

Mám pro vás další várku módní inspirace – a to z oblíbeného butiku Vimini na Dvořákově ulici. Mají tu spoustu krásných novinek – úžasné šatičky, lehké halenky a trička, džíny, sukně, ale i kousky skvělé pro společenské události. Několik outfitů jsem vám zde opět nafotila pro inspiraci – mrkněte v mém dnešním článku!

Pokud sháníte nějakou tu parádu na sebe, pro jakoukoliv příležitost, inspirujte se v mém dnešním článku! Mám pro vás přehled novinek z brněnského butiku Vimini, který najdete v centru Brna, na Dvořákově ulici. Opět je zde z čeho vybírat a řeknu vám, tak zajímavé šatičky, ty jinde v Brně nenajdete!

Navíc, musím zmínit, že ceny jsou ve Vimini opravdu přijatelné – vy, co sem chodíte pravidelně nakupovat, mi jistě dáte za pravdu. ;)

Co ve Vimini aktuláně najdete? Je toho opět spoustu!

Nabídka ve Vimini se samozřejmě nese v duchu jarní a letní módy a také, v duchu krásných barviček. Ty k jarní a letní sezóne neodmyslitelně patří, že? Alespoň, ja právě nyní barevnou módu miluji. ;)

Ve Vimini jsem vám nafotila několik outfitů – právě v krásných, zářivých tónech. Ovšem – seženete zde kousky i v nadčasové černé a bílé, které se dá výborně kombinovat s jakoukoliv jinou barvou.

Já ve Vimini nejvíc ovšem miluju šaty! Jsem příznivcem ryze ženské módy a teď, když už je venku (snad:) hezky, si to holčičí oblékání moc užívám. ;)

Mají zde i super pohodlné džíny, sportovní trička…

…zajímavé sukně – třeba tuto! Ta je k dostání v několika barvách, dají se k ní nosit jak podpatky, tak i sportovní tenisky a vypadá to stále dobře!

Super jsou i zajímavé topy na ramínka, tílka…

…a já si odtud odnesla tyto široké kalhoty, jsou moc příjemné a opět, jak pro slavnostní příležitosti, tak pro každodenní nošení s teniskami.

Co na novinky ve Vimini říkáte? Povedené, že? ;)

Vše si můžete vybrat a vyzkoušet v kamenné prodejně na Dvořákově 14, ale je možné si věci objednat i přes Facebook Vimini, viz odkaz níže.

Butik VIMINI najdete v Brně na Dvořákově ulici 14 (na místě dřívějšího butiku Allora).

Na více fotek mrkněte také do fotogalerie!

ODKAZ: VIMINI / facebook