Nová kolekce & slevy v obchůdku Bambini Fashion

Koncem minulého roku jsem vám zde představila jeden velmi zajímavý obchůdek s dětskou módou, jmenuje se Bambini Fashion a najdete ho na Minské 55. Mají tu opravdu překrásné oblečení pro děti, pohodlné, stylové a zcela jiné, než v obchodech běžných módních řetězců. Co je zde také sympatické, tak ceny! Cenu tu jsou nízké, naprosto přijatelné – navíc za tak úžasné a originální kousky. Zkrátka, maminky, návštěvu tohoto obchodu vám vřele doporučuji! Aktuálně je zde navíc i krásná, nová kolekce a na věci z zimní řady platí 30% sleva. Víc v následující reportáži se spoustou fotek!

Myslím, že obchod Bambini Fashion a jeho nabídku si rozhodně zamilujete! Alespoň já sama jsem zde ze sortimentu nadšená. Koupíte tu opravdu překrásné věci, pro děti všech věkových kategorií – ve velikostech od 1 roku po cca 13 let.

Stylově je to oblečení pro všechny příležitosti, pořídíte zde ovšem zejména kousky pro běžné, každodenní nošení, na ven, do školy, školky… Ovšem vybrat se tu dají i jedinečné outfity pro speciální a okázalé příležitosti.

Pro holčičky je mimochodem v nové kolekci výběr nádherných sukní a šatů, určitě si je zde prohlédněte!

Koupíte zde nádherné tepláčky, teplákové soupravy – těch je zde výběr neskutečný!

Super jsou i džíny, mají mnoho typů, barev a super materiály! Mimochodem, džíny zde koupíte i za skvělé ceny, kolem 500,-, což je myslím více než přijatelné – navíc za tak krásné kousky.

Zaujaly mě tu i lehké bundy, na nadcházející jaro se budou hodit! Vybrat je můžete jak pro kluky, tak pro holčičky.

Omrkněte i soupravy z lehkých materiálů, které jsou skvělé na ven!

Pro venkovní dovádění se dětem budou hodit i praktické kousky ze softsheelového materiálu – i takové věci zde koupíte.

Toto softsheelové oblečení je české výroby, šije se kousek za Brnem. V obchodě Bambini Fashion je možné nechat si ušít softsheelové oblečení také na objednávku, přesně podle přání.

Bambini Fashion nabízí také krásné a kvalitní dětské boty, opět ve velikostech do cca 13 let věku (36).

Botky jsou celokožené a co je důležité zmínit, mají zdravotní atestaci. Jak jistě víte, dětská noha roste a vyvíjí se a právě zdravotně nezávadné botičky jsou rozhodně důležité.

Jinak stále je zde k mání mnoho věcí ze zimní kolekce – třeba překrásné a teplé zimní bundy opravdu v úžasném designu.

Mimochodem, právě na kousky ze zimní kolekce platí v Bambini Fashion sleva 30%, tak toho určitě využijte, pořídíte super věci doslova „za pusu“. :)

Stavte se do Bambini Fashion podívat, já věřím, že budete nadšení a uděláte sobě i dětem velkou radost! :)

Obchod Bambini Fashion najdete na Minské 55 v Brně.

ODKAZ: BAMBINI FASHION / facebook
ODKAZ: BAMBINI FASHION /