Nová kolekce kabelek PINKO v PFB Concept Store

S příchodem jara tu jsou i nové, jarní módní kolekce v obchodech! Bohužel, vzhledem k současné situaci u nás kamenné obchody navštěvovat nelze, ovšem i tak si můžeme udělat radost! Krásné módní kousky seženete i online, na eshopech. Tak je tomu i v případě brněnského multibrandového butiku PFB Concept Store, kdy kompletní sortiment je dostupný na eshopu www.pfbconceptstore.cz. Jednou z avizovaných novinek je i zbrusu nová kolekce luxusních kabelek značky PINKO! A dámy, myslím, že je rozhodně o co stát, tyto kabelky jsou totiž skutečnými skvosty! Přesvědčíte se v mém článku se spoustou fotek… 

Nabídka zastoupených značek multibrandového butiku PFB Concept Store je skutečně pestrá a zajímavá, navíc se neustále rozšiřuje. Jednou z těch nových značek, které jsou v PFB Concept Store dostupné, je PINKO! Už loni jste si v tomto butiku mohli koupit úžasné kabelky PINKO a letos se můžeme těšit i na dámské oblečení!

Značka PINKO je italský, ryze dámský módní brand. Má už poměrně dlouholetou historii, byl založen počátkem 80. let manželským párem Pietrem Negrem a Cristinou Rubini. Nyní má tato značka po světě více než 500 maloobchodních prodejen!

Zpátky ke kabelkám PINKO v PFB Concept Store – právě o těch je i můj článek. V nabídce butiku a samozřejmě také eshopu www.pfbconceptstore.cz je totiž zbrusu nová a opravdu úžasná kolekce kabelek PINKO!

Musím sama uznat, že kabelky to jsou dokonalé, ve všech ohledech. S propracovanými detaily, s jedinečným zdobením, aplikacemi, vyrobené z kůže. Jsou i velice kvalitní, perfektně zpracované.

Co se barev nové kolekce týká, dominují v ní tři základní odstíny – černá, bílá a pudrově růžová. Všechny tři barvy jsou neutrální, hodící se k jakékoliv barvě vašeho outfitu. Kabelky jsou tedy opravdu nositelné, věřím, že je rozhodně užijete.

Zcela typické pro kabelky PINKO je pak i výrazné kování, zdobené spony se znakem letících ptáků, kteří jsou již symbolem této značky.
Kabelky v sobě rozhodně nepostrádají punc výjimečnosti, možná i lehké extravagance – a to díky zmiňovanému zdobení, prošívání, vzorům… Ať už si vyberete kabelku v jednodušším designu, nebo naopak více zdobenou, v každém případě se jedná o nádherný kousek.

Kabelky PINKO jsou jiné, v naprosto charakteristickém designu, který vynikne. Pokud si i vy potrpíte na výjimečnost svého vlastní stylu, jsou kabelky PINKO pro vás přesně to pravé. :)

Na víc fotek se podívejte také do fotogalerie.

PFB CONCEPT STORE najdete v Brně na Panské 12, nakupovat můžete nyní online na eshopu www.pfbconceptstore.cz.

ODKAZ: pfb CONCEPT STORE BRNO / facebook
ODKAZ: pfb CONCEPT STORE BRNO / instagram