Nová kolekce Elisabetta Franchi v PFB Concept Store

Ve své dnešní módní inspiraci z brněnských butiků vám chci představit novou kolekci exkluzivní italské značky Elisabetta Franchi – tu najdete v multibrandovém butiku PFB Concept Store, nyní lze k nákupům využívat eshop www.pfbconceptstore.cz. Jedná se opravdu o nádherné věci, v duchu vysoké elegance, s propracovanými detaily, střihy, v krásných barvách. Inspirujte se v mém následujícím článku!

Značka Elisabetta Franchi je možná u nás stále trochu neznámou, není tak komerční a nenajdete ji ani v mnoha obchodech. Ovšem, přesto si velkou pozornost zaslouží! Kolekce tohoto brandu se totiž nesou v duchu luxusu, vysokého umění krejčovského, ve zcela charakteristickém stylu a designu.

Oblečení Elisabetta Franchi najdete v Brně pouze v multibrandovém butiku PFB Concept Store, nyní lze k nákupům využívat také eshop www.pfbconceptstore.cz. Mimochodem, tuto novou kolekci Elisabetty Franchi má PFB Concept Store exkluzivně, a to i v rámci ČR!

Jaká tedy móda značky Elisabetta Franchi je?
V první řadě vysoce módní, svá a nadčasová. Návrhářka Elisabetta Franchi nesleduje a nekopíruje žádné módní diktáty a trendy, ba naopak – možná je i svou tvorbou sama určuje.

Modely v každé kolekci Elisabetty Franchi jsou nesmírně propracované a mají vždy perfektní střihy. Cílem každého kousku této značky je ukázat půvaby ženské postavy a křivek, vystihnout krásu žen formou jedinečného oblečení.

Mimochodem, móda Elisabetty Franchi je velmi oblíbená i mezi mnoha slavnými osobnostmi – kousky z dílny této návrhářky nosí i hvězdy, jako jsou Angelina Jolie, Kate Hudson, Jessica Alba, Emily Blunt, Jennifer Lopez, Lady Gaga…

Velice pestrá jarní / letní kolekce Elisabetty Franchi je dostupná tedy právě v PFB Concept Store. Jsou tu opravdu jedinečné věci, kdy každý kousek nepostrádá punc výjimečnosti.

V této kolekci najdete nádherné šaty – mnohé v oblíbeném stylu a střihu z pleteninových materiálů, rozepínací, s hlubokým výstřihem. Mimochodem, právě tyto šaty můžete nosit i jako lehký kabátek, dají se pod ně vzít i džíny, legíny a stále vypadají skvěle.

Mimo šaty v mnoha typech pak v kolekci nechybí kalhoty v perfektním střihu, sukně, topy, halenky…

A naprosto úchvatná jsou saka s prodlouženou délkou, která se nosí i coby šaty.

Barevně v této kolekci nechybí klasické a nesmrtelné barvy – černá a bílá, doplněné o trendy barvu této sezóny, kterou je lila – světle fialkový tón, který se opravdu dokonale hodí právě na aktuální jarní období.

Dalšími barvami nové kolekce jsou pak bílá, černá, pudrová, či béžová – opět velice oblíbené barvy, které sluší každé ženě.

Nová kolekce Elisabetty Franchi je dokonalá ve všech směrech. Jsou to jedinečné věci, zcela jiné, své, nesmírně líbivé. Dámy, stojí za pozornost! ;)

PFB CONCEPT STORE najdete v Brně na Panské 12, nakupovat můžete nyní online na eshopu www.pfbconceptstore.cz.

ODKAZ: pfb CONCEPT STORE BRNO / facebook
ODKAZ: pfb CONCEPT STORE BRNO / instagram