Brněnské bistro Leháro spustilo svůj eshop!

O brněnském bistru Leháro jsem vám zde už psala – myslím, že právě toto bistro si rozhodně vaši pozornost zaslouží. Ačkoliv je mimo centrum – najdete v Kohoutovicích na Potocké 2 – i tak se sem vyplatí zajet a jídlo si vzít s sebou, nebo si ho můžete objednat s dovozem až k vám. Bohužel, vzhledem k současné situaci a opatřením u nás je bistro stejně, jako veškeré jiné restaurace, pro možnost posezení stále zavřené… Proto musíte vědět i o jedné novince, kterou v aktuální době opravdu oceníte! Bistro Leháro totiž nedávno spustilo svůj eshop www.bistroleharo.cz – přímo na tomto webu si jídlo můžete vybrat, objednat a nechat dovézt až k vám. Je to jednoduché, rychlé a hlavně, pochutnáte si na opravdu velkých specialitách! Tak velký výběr vyladěných burgerů jinde v Brně nenajdete. ;) Víc o novém eshopu Lehára v následujícím článku!

Bistro Leháro je jedním z těch brněnských bister, kde jídlo vzniká poctivě, z kvalitních surovin – zkrátka, na spokojenosti každého zákazníka zde opravdu záleží.
Ačkoliv je bistro pro přímé posezení a klasický provoz vzhledem k vládním nařízením stále zavřené, i přes to funguje – v rámci rozvozů, nebo přímého vyzvednutí zde. I když je situace pro všechny gastro provozy nepříznivá, tak v Leháru opravdu nezahálí a stále se snaží pro své zákazníky přinášet novinky – ať už ve směru pestré nabídky, nových obědových nabídek, nebo i služeb v ohledu rozvozu a možností objednání.

Mimochodem, já už vám bistro Leháro na svém blogu představila – pokud vám můj článek unikl, najdete ho ZDE. Bistro Leháro potvrzuje, že i mimo centrum Brna najdete místa, kde výborně vaří a která zkrátka musíte znát. A jak jsem četla i dle vašich kladných ohlasů – v bistru Leháro vařit rozhodně umí. ;)

Bistro Leháro je totiž přímo vyhlášené svými úžasnými burgergy! Kdo z vás ochutnal, dá mi jistě za pravdu, že jsou TOP.
Burgerů má bistro Leháro v nabídce stálého menu 10 a upřímně, všechny stojí za vyzkoušení. Mě teď nejvíc zaujala jejich jarní novinka – „medvědí burger“ s creme fraiche s medvědím česnekem. ;)

Zpátky ale k novému eshopu, který bistro Leháro nedávno spustilo! Objednávky přes tento eshop jsou totiž rychlejší, přehlednější – jídla si můžete prohlédnout, vybrat a mimo to, nechat připravit přesně podle sebe – vyberete omáčku, kterou máte rádi, další ingredience, nebo stupeň propečení masa.

Jak tedy na novém eshopu objednat? Je to snadné – běžte na stránky www.bistroleharo.cz, kliknete na „objednávky online“ a pak už si jen vložíte do online košíku to, na co máte chuť.

Vybírat můžete z mnoha burgerů, najdete tu i tortily, sandwiche, hot dog, salát, moc lákavě vypadá i další jarní novinka, flatbread s mozarellou, cherry rajčaty a medvědím česnekem…

V nabídce pak nechybí i dětská jídla, dezerty, zmrzlina od oblíbené Ještě jednu, přílohy…
Následně si pak vyberete, zda si jídlo vyzvednete, nebo necháte dovézt, na jaký čas jej chcete mít připravené / dovezené, zvolíte způsob platby a je to! Vše vám zabere opravdu jen chvíli.

Mimo to, jídla z bistra Lehára si můžete také objednávat přes aplikaci Damejidlo.cz

Myslím, že nový eshop stojí za vyzkoušení, co říkáte? Je fajn doma čas od času nevařit, nebo si nechat dovézt jídlo třeba do práce. V Leháru vaří skvěle, z lokálních a kvalitních surovin, určitě budete spokojení. Nám doma jejich burgery chutnaly moc! Takže – máte i mé doporučení. ;)

Bistro Leháro najdete v Brně – Kohoutovicích na Potocké 2.

ODKAZ: BISTRO LEHÁRO / web
ODKAZ: BISTRO LEHÁRO / facebook
ODKAZ: BISTRO LEHÁRO / instagram