Představuji: brněnské BISTRO LEHÁRO

O brněnském bistru Leháro jsem vám před pár dny psala na sociálních sítích, FB a IG @coolbrnoblog. Můj příspěvěk se u vás setkal s velmi pozitivním ohlasem, což mě potěšilo, protože mě samotnou toto bistro nadchlo, mají opravdu vynikající burgery! Bistro nyní funguje samozřejmě v rámci výdejového okna a také rozvozu – ale i přes to, že si sem teď nemůžeme zajít posedět, stojí za bližší představení. Proto právě bistru Leháro věnuji svůj dnešní článek… :)

Kdo je z Kohoutovic a okolí, jistě bistro Leháro dobře zná, nebo o něm minimálně slyšel. Toto sympatické bistro najdete na Potocké 2, prostory jsou samy o sobě velké, k bistru patří i fajn zahrádka, kde za normální situace můžete posedět. Pro děti je tu i pískoviště a super je i velké parkoviště přímo naproti bistru.

Ovšem, situace je u nás taková, jaká je… Restaurace a veškeré ostatní gastro provozy nefungují normálně a nám nezbývá, než si jídlo vyzvedávat, nebo nechávat vozit. Ale díky bohu i za tuto možnost – přece jenom, pokud jste stejně, jako já, celé dny doma, s dětmi, tak sem tam oceníte, když nemusíte vařit.

A mimo to, je určitě dobré své oblíbené brněnské podniky jakkoliv podpořit.

Zpátky ale k bistru Leháro a jeho nabídce. Bistro Leháro je totiž přímo vyhlášené svými úžasnými burgergy! Kdo z vás ochutnal, dá mi jistě za pravdu, že jsou TOP.
Burgerů má bistro Leháro v nabídce stálého menu 10 a upřímně, všechny stojí za vyzkoušení.

Nám doma jejich burgery chutnaly moc – a to nejen mně, ale i manželovi a dětem. :) V bistru Leháro mají své vlastní receptury, pečou si své vlastní bulky na burgery a mají v nabídce i bezlepkovou variantu.

I maso použité na burgery je v prémiové kvalitě, a to od dodavatele Maso Klouda – věřím, že budete znát.

Mimo burgery pak v nabídce stálého menu najdete i další oblíbená jídla, tortilly, kyblíky se stripsy, křidélky, saláty…

Během týdne si tu můžete dát obědy z obědové nabídky, ovšem pozor – již brzy se koncept obědů zde bude měnit, v nabídce bude na každý den vždy jedna vyladěná obědová specialita. ;) Budou to zajímavá jídla v duchu street food, takže opět něco jiného, máme se rozhodně na co těšit!

Během víkendů pak můžete v Leháru ochutnat jídla v rámci víkendových specialit – ty se vážou k sezónnosti surovin, nebo k danému období v roce.

Pochutnáte si tu i na sladkých dezertech, které si sami připravují! Jejich tiramisu, cheesecake, nebo brownies jsou v okolí už přímo vyhlášené. :) A milovníci zmrzky si tu taky přijdou na své – v nabídce je boží zmrzlina od Ještě jednu!

Jak jsem zmínila, nyní bistro Leháro funguje v rámci výdejového okna a také rozváží. Jejich jídla si můžete vybrat na webu www.bistroleharo.cz, objednávat pak můžete telefonicky na čísle +420 727 901 300, nebo přes FB a IG bistro Leháro, viz odkazy níže.

Zkrátka, o bistru Leháro musíte vědět – pokud neznáte, určitě vyzkoušejte jejich božské burgery, už nebudete chtít jiné. ;)

Bistro Leháro najdete v Brně – Kohoutovicích na Potocké 2.

ODKAZ: BISTRO LEHÁRO / web
ODKAZ: BISTRO LEHÁRO / facebook
ODKAZ: BISTRO LEHÁRO / instagram