Inspirace na jarní parfém – Zadig & Voltaire This is Love!

Nové roční období si žádá nový parfém! Máte to také tak? I když mám v ohledu parfémů své „věrné stálice“ tak obvykle právě s příchodem nového ročního období neodolám a vyberu si nějakou jedinečnou parfémovou novinku – takovou, která ve mně evokuje atmosféru aktuálních jarních dnů. Mou novou vůní tohoto jara je parfém Zadig & Voltaire This is Love! a povím vám, voní božsky! I když je tato značka stále u nás poměrně neznámá, tak si pozornost určitě zaslouží. Víc vám o této vůni napíšu v následujícím článku…

V ohledu výběru parfémů jsem poměrně náročná a rozhodně u mě neplatí, že používám známé a komerční vůně, které jsou na trhu obvykle bestsellery. Miluji zejména unisex vůně a na mé poličce s parfémy jsou dokonce i parfémy určené primárně mužům. :) Dokonce, mým už dlouhé roky nejoblíbenějším parfémem vůbec je pánská vůně Clinique Happy for Men. Tato vůně je dokonale svěží, lehká a podmanivá – a je mimochodem i skvělým tipem právě na jarní, nebo letní parfém.

Ráda také zkouším parfémy od ne tolik známých značek, mezi kterými jsem už objevila přímo úžasné vůně! Před několika lety jsem se doslova zamilovala do značky Juliette has a gun – za sebe mohu říct, že takto sexy a svůdné vůně snad nikdo jiný nenabízí. U nás jsou tyto parfémy dostupné na Notino.cz – určitě stojí za pozornost!

Zpátky ale k parfémové novince, o které vám chci napsat v tomto článku. S příchodem každého nového ročního období si obvykle vybírám i nějakou novinku, která pro mě symbolizuje právě atmosféru aktuálních dnů. Tou novinkou letošního jara je u mě parfém Zadig & Voltaire This is Love!

Parfémy Zadig & Voltaire jsem si oblíbila asi před dvěma lety, kdy jsem se s tímto brandem poprvé setkala. Jedná se o francouzskou značku, která stojí v první řadě za módními kolekcemi a musím říct, že i ty jsou naprosto úchvatné! Oblečení Zadig & Voltaire totiž přesně vystihuje můj vlastní styl, má rebelský nádech, rockové prvky a nebojí se také lehké extravagance. Zkrátka, dokonale vyzdvihne vaši vlastní módní osobnost. ;)

Tato značka opět nezklamala i v případě jarní novinky, kterou je vůně Zadig & Voltaire This is Love! Pour Elle. Vůně je nesmírně podmanivá, netypická, svěží, vynikají v ní na první dojem tóny zázvoru, který dělá tuto vůni zcela jedinečnou a originální.

Vůně je opravdu typicky jarní, založená na vůni květin – fialky, vanilky, tělo vůně pak tvoří tóny santalového dřeva.

Tato vůně ve vás evokuje pozitivní náladu, je smyslná, podmanivá a velice originální – vůně se nepodobá žádné jiné, co znám. Dokonale vystihuje jarní atmosféru, prosluněné dny, vůni květin… Zkrátka – na jaro je tato vůně opravdu tou pravou. Vyzkoušejte, stojí za to! ;)

P.S. Tato fotka s mým pejskem Jeníčkem vznikla zcela spontánně, když jsem parfém fotila – Jeníček mi skočil na klín a dostala jsem psí pusu. :) Říkala jsem si, že se fotka k článku nehodí – ale, sedí k názvu parfému – This is Love! A láska to tedy je. ;)

Parfém Zadig & Voltaire This is Love! Pour Elle koupíte na Notino.cz.