Nová kolekce a slevy v obchodě Diesel ve Vaňkovce!

Pokud stejně, jako já, máte rádi značku Diesel, rozhodně mrkněte na následující článek! V obchodě Diesel v Galerii Vaňkovka je totiž zbrusu nová kolekce a opravdu stojí za pozornost, alespoň, podle mě se náramně povedla. ;) Navíc tu stále probíhají slevy na celou řadu věcí! Víc informací a hlavně fotek v mé dnešní reportáži… ;)
Značku Diesel miluji už roky! Řekla bych, že tento brand dokonale vystihuje můj celkový styl oblékání. Oblečení je v každé kolekci nesmírně originální, zajímavé, super jsou barvy a barevné kombinace a hlavně, líbí se mi, že Diesel se nebojí také lehké extravagance!
Móda Diesel je totiž také o jedinečných střizích a perfektních použitých materiálech – což ve výsledném efektu opravdu zaručuje velký punc originality. Upřímně, až se kolikrát divím, že lze stále vymýšlet tak propracované a zajímavé střihy – a Diesel potvrzuje, že to opravdu jde. :)
V Brně koupíte oblečení značky Diesel pouze v obchodě Diesel v Galerii Vaňkovka v prvním patře – a mají tu – i když je obchůdek relativně malý – stále super výběr!
Aktuálně je tu k dostání už velká část kolekce podzim / zima a řeknu vám, jsou to úžasné kousky, nesmírně nápadité a v krásných barvách.
Celou řadu outfitů jsem vám tu pro inspiraci opět nafotila – přímo na sobě, ať jednotlivé kousky vidíte v jejich reálné podobě.
Zaujala mě tu i celá řada perfektních doplňků – hlavně ty kabelky, co kousek, to naprosto božská záležitost! Líbí se mi kabelky s kožíšky, nebo lesklé, vinylové tašky – mimochodem právě tento materiál je horkým hitem tohoto podzimu! :)
Mají tu i obrovský výběr džínů – nejrůznější střihy a mnoho i v mém oblíbeném střihu „Fayza“ – ano, to je ten se spadeným sedem.
Jak jsem už zmínila v úvodu, v obchodě Diesel také probíhá mnoho slev, které stojí za to využít! Jaké konkrétně to jsou?
Sleva je tu 20% na předkolekci podzim / zima – máte tak jedinečnou možnost pořídit tyto krásné novinky o poznání levněji.
Dále je zde sleva 60% na botičky Melissa – jedná se o ty super měkké, voňavé botičky – jsou z letní kolekce a v omezeném množství kusů, tak si pospěšte!
Můžete zde také koupit některé kousky z loňské kolekce podzim / zima – a to ve slevě 50%.
Zajímavá je také nová řada Coca – Cola – jedná se o pánské plavky, unisex trika a mikiny.
A mimochodem – jedna zajímavá informace závěrem! Z nové kolekce jsou mnohé kousky z řady black & white (mikiny, nebo trička) ve velikostech XXS – XXL – můžete si tak koupit třeba stejný kousek s vaším partnerem. ;)
Zkrátka – do obchodu Diesel teď opravdu stojí za to zajít, já bych si tady rozhodně vybrala! :)
Obchod Diesel najdete v Galerii Vaňkovka v prvním patře.
Víc fotek si prohlédněte také ve fotogalerii!