Nová kávová limitka v Nespressu!

O novinkách ve světě kávy Nespresso vám tu píšu často – sama kávu Nespresso piju už řadu let, jsem spokojená a mám své favority, hlavně kávu s karamelovou a čokoládovou příchutí. :) Ráda vždy vyzkouším i různé novinky a limitované edice – a tak mi neunikly i dvě nové „limitky“, které jsou inspirované prvními kavárnami světa. Pokud taky patříte k fanouškům a milovníkům Nespressa, mrkněte na můj článek, ať víte, co nového můžete ochutnat!

Nespressu jsem už věrná hezkou řadu let a povím vám, neměnila bych. A to fakt není o žádné reklamě :) Prostě mi jejich káva chutná a celkově je mi sympatická i celá filozofie kolem této značky, super jsou i kávovary a příslušenství. Takže já & Nespresso prostě patříme k sobě. ;)

Kdykoliv si jdu do brněnského Nespresso Boutique pro kávu, omrknu tu i novinky, co jsou aktuálně k dostání – ať už to jsou nové edice káv, nebo nové příslušenství, šálky, kávovary…

Naposledy mě tu ohromili vánoční limitovanou kolekcí, která se loni fakt povedla – pokud jste ochutnali, jistě mi dáte za pravdu, hlavně ta makronková káva, ach! :) Ještě jsem si vyšetřila pár posledních káviček doma a těším se, až si je vychutnám. :)

Nespresso ovšem překvapilo a už v lednu uvedlo další kávovou limitku, respektive dvě kávové edice, které jsou inspirované prvními kavárnami světa.

Dvě edice kávy nás vrátí v čase do doby historických kořenů prvních kaváren, které byly v Istanbulu a Benátkách. Dvě edice se jmenují *Café Istanbul *a *Caffè Venezia* a připomeneme si díky nim atmosféru a chuť kávy v dobách, kdy kultura kaváren začínala.

S chutí kávy Café Istanbul navštívíte rodiště moderní kavárny – káva je chuťově velmi intenzivní, patrné jsou orientální, kořeněné tóny a musím říct, že ze dvojice nových káv si mě právě tato naprosto získala. Kávu piju černou, bez mléka a cukru, miluju silnou chuť a právě taková tato káva je.

Caffè Venezia je naopak chuťově méně intenzivní, lehčí, ideální pro ty, kdo ocení jemnou a lahodnou chuť kávy, s ovocnými a květinovými tóny.

Musím říct, že tato limitka se Nespressu povedla – já jsem nadšená hlavně z chuťově naprosto intenzivní Café Istanbul! Pro můj ranní šálek kávy je to totiž naprosto to pravé!

Stavte se vyzkoušet! ;)

Novou limitovanou edici kávy si můžete koupit v Nespresso Boutique, který najdete v Brně na nám. Svobody 13.

ODKAZ: NESPRESSO / web
ODKAZ: NESPRESSO / facebook