Kosmetika: otestováno – oblíbené produkty od značky NUXE

Značku NUXE mám moc ráda, a to už hezkých pár let. Sedla mi vůně většiny produktů a také jejich účinnost. Dnes vám chci představit ty svoje NEJ – a také jednu zajímavou novinku, kterou je Regenerační superbalzám s medem! Víc v mojí recenzi. ;)

A začnu rovnou zmiňovanou novinkou!
Regenerační superbalzám s medem Reve de Miel
Multifunkční balzám, který je fajn mít neustále po ruce, třeba v kabelce – protože se zkrátka hodí, na řešení nejrůznějších problémů! Poskytuje okamžitou hydrataci, zamezuje svědění, pálení pokožky, vyživuje a celkově zlepšuje pleť.

Super je i to, že jej můžete použít i pro děti, třeba právě na svědící pokožku.

Balzám je v praktické menší krabičce, má hutnější konzistenci, která se po zahřátí a vmasírování do kůže mění na více olejovou. Každopádně, textura je moc příjemná, balzám se dobře roztírá a pokožka jej velice rychle absorbuje.

Skvělá je i vůně, příjemná, medová, opět zcela typická pro značku Nuxe.

Výživný balzám na rty Nuxe Reve De Miel
Značku Nuxe miluju už pár let, většina produktů mi neuvěřitelně sedla. Líbí se mi vůně a celkově je mi příjemné i složení produktů. Asi nejvíc jsem si oblíbila medovou řadu – a z té je právě i tento senzační balzám na rty.

Nuxe Reve De Miel je přesně takový typ balzámu, který mně vyhovuje. Nemám ráda příliš mastné loje a balzámy, po kterých se rty moc lesknou.

Samozřejmě, že od balzámu určité promaštění očekávám, ale nesmí té mastnoty být moc a hlavně, nesmí být na pohled patrná. A přesně toto splňuje REVE DE MIEL. Je hutnější a na rtech zanechává matný efekt, což oceňuji nejvíc. Rty jsou přitom krásně vyživené a hebké a navíc, ta vůně! Dokonalá! Musíte vyzkoušet, protože pro mě je toto NEJ NEJ NEJ balzám na rty, který jsem kdy měla:)

A POZOR – balzám má teď novou recepturu, obsahuje vysokou koncentraci medu, propolis a vzácné oleje. Je skvělý na hodně suché a popraskané rty.

Mým asi nejoblíbenějším produktem od NUXE je krém na ruce REVE DE MIEL. Nikdy bych nevěřila, že si tolik oblíbím právě “krém na ruce”, ale opravdu, byla to láska od prvního momentu:)

Absolutně nejúžasnější na tomto krému je jeho vůně – nemůžu se jí nabažit:) Voní jemně, čistě, po medu…zkrátka nádherně.

Krém je navíc opravdu skvělý pro vaše ruce – krásně je hydratuje, vyživí, eliminuje vrásky a suchou kůži kolem nehtů. Já už bez něj nedám ani ránu!

Koupíte ve vybraných lékárnách, viz odkaz níže.

ODKAZ: NUXE / facebook
ODKAZ: LÉKÁRNY NUXE