První novinky tohoto roku z butiku Amande!

Dnes mám pro vás první letošní článek o módě, plný inspirace na krásné outfity! Ty jsem opět nafotila ve svém oblíbeném butiku Amande na Minské. Mají tu totiž spoustu novinek a myslím, že je rozhodně o co stát. ;) Přesvědčí vás o tom můj fotoreport, čtěte dál! :)

Pokud hledáte v Brně butik, kde vždycky zaručeně objevíte něco krásného na sebe, tak věřte, že právě Amande je tím pravým a správným místem. Mají tu pokaždé tolik parádních kousků, na které v běžných obchodech obvykle jen těžko narazíte.

Aktuálně jsou tu jak povánoční slevy a výprodeje, tak i celá řada novinek, které si zaslouží naši pozornost. ;) Majitelka butiku, Zuzka, totiž přivezla z Itálie spoustu božích věcí a já jsem vám mnoho z nich opět nafotila, pro inspiraci.

Mají tu teď třeba naprosto perfektní džíny, originální, zajímavé a hlavně, takové, které fakt skvěle sedí. Jsou od značky Sexy Woman a budete se v nich cítit božsky. ;)

Krásný jsou i další kousky, trička s nápisy, aplikacemi a zdobením, nebo úžasná saka v prodloužených délkách, která jsou stále velkým módním hitem.

Protože venku stále vládne chladné počasí, tak se hodí teplejší kousky do šatníku, nejrůznější svetříky, kardigany, kabátky – i ty v Amande teď najdete.

Tak co dámy, jak se vám lednové novinky v Amande líbí? Mě opět nezklamaly a jsem přímo nadšená! :)

Na spoustu fotek krásných novinek z Amande se mrkněte i do fotogalerie! :)

Fashion Store Amande najdete na Minské 55.

ODKAZ: AMANDE / facebook