Nová jarní kolekce v butiku Vimini – a opravdu nádherná!

V mém oblíbeném butiku Vimini, který najdete v centru Brna, na Pekařské 13, je k dostání zbrusu nová jarní kolekce! A musím sama uznat, že všechny novinky jsou skutečně nádherné, barevné a mimochodem, i velmi IN v ohledu aktuálních módních trendů. Několik jedinečných outfitů jsem vám zde opět nafotila pro inspiraci – mrkněte na fotky v následujícím článku!

Musím říct, že majitelka butiku, Míša, objednala tentokrát opravdu božské věci, v krásných barvách! Právě letošní jaro je, jak jste si možná i v mnoha módních obchodech všimli, právě o barvičkách. V kurzu jsou letos velmi „jedovaté“, studené odstíny zelené, modré a růžové. Jsou to barvy, které vás rozzáří a ve kterých vám to bude slušet.

A přiznám se, i já jsem právě těmto barvičkám naprosto propadla. Zamilovala jsem si hlavně modrou a zelenou, které můžete hravě kombinovat i s ostatními tóny.

Co tedy v butiku Vimini aktuálně koupíte? Výběr je velmi pestrý!

V první řadě – komplety a kostýmky! Právě komplety, zejména ty kalhotové, jsou současným horkým módním trendem! Komplety se zkrátka nosí – a v jakémkoliv provedení. Kompletů je ve Vimini mnoho – a fajn je, že mnohé modely jsou ve více barevných provedeních.

Nádherné byly třeba komplety v modrých tónech, bez vzorů, nebo i tento komplet – se širokými nohavicemi s jemným vzorem.

Já si ovšem zamilovala tento, opět se vzorem, v netradičním spojení barev – fialové a zelené.

Mimochodem, úžasně spolu vypadají další dvě zdánlivě nespojitelné barvy, růžová a zelená. A tuto zeleno – růžovou košili s netopýřími rukávy ve Vimini mají opět i v dalších barevných variantách.

Šaty! Já šaty miluji a ve Vimini bych si určitě dokázala vybrat. Tyto dlouhé s plizovanou sukní a výrazným květinovým vzorem jsou kouzelné. A opět, dostupné i v jiných barvách.

Jako na panenku doslova byly tyto modro – bílé šatičky.

Láskou na první pohled pak tyto bílé, s krajkou. Nesmírně elegantní a nevinné. K dostání i v modré, zelené…

Velmi zajímavé byly i tyto šaty s efektním průstřihem, díky kterému jsem velice sexy. S vysokými kozačkami velmi luxusní záležitost. Opět je tu mají i v jiných barvičkách.

A můj osobní tip, kousek, který jsem si z Vimini i odnesla – trenčkot v zářivě modré barvě. Je to přesně ten odstín, který se tuto sezónu tak nosí. Je nádherný, že? :)

Dámy, zastavte se do Vimini mrknout, budete přímo nadšené!

Butik Vimini můžete navštívit osobně na Pekařské 13, nebo vám majitelka Míša ráda pošle balíček kamkoliv do ČR i SR.

Butik VIMINI najdete v Brně na Pekařské 13.

ODKAZ: VIMINI / facebook

ODKAZ: VIMINI_MODA / instagram